Jsem absolutní nováček a začátečník a mám asi naivní dotaz, ale nikde jsem nenalezl cache, ve které by byla odpověď. Jak se zabrání rádoby kešerům, kteří zahlásí objevení cache a přitom tam vůbec nebyli? Existuje, alespoň doufám, nějaká zpětná kontrola? Asi majitel cache kontroluje zápisy na netu se zápisem v logu? Uvažuji i o zasazení cache, tak mě zajímají z toho vyplývající povinnosti (samozřejmě ne hned, ale po nějakých zkušenostech…)
Ja to nikdy nekontroluju a taky samozrejme sam nepodvadim, ne ze by mi neslo o statistiky, ale k tomuhle bych se nikdy nesnizil a tak to necekam ani od odstatnich. Ostatne, jestli nekdo chce ziskat bod na me kesce za cenu moralniho upadku, tak klidne muze - nesmazu mu ho. Mozna ![]()
Já jsem zrovna včera smazal jeden ze zápisů nováčka /měl zalogováno 2x to samé a šlo o chybku,která se prostě přihodí/.Na to jsem ale přišel ůplnou náhodou,jinak nic takového nekontroluji.
Na tohle bych přišel taky, watch maily průběžně kontroluji, ale pokud by se mi někdo, koho neznám, zalogoval v průběhu delší doby 2x, tak na to přijdu jen náhodou.