Krásný Dvur atd...

Krásný Dvur  ;   RYTÍR

Jak se vam libi treba takove nazvy cache? Mne ne, nehlede k tomu, ze najit jej pak v seznamu, ve kterem se objevuji takoveto zprneliny, je docela makacka. Chapu, ze je to povetsinou chyba softu, ktery neumi prevadet ruzne zpusoby kodovani na smysluplna pismenka, ale mozna proto bychom s tim meli pocitat. Navic spousta programu ten nadpis interpretuje dokonce odlisne, vcetne nekterych GPS ci softu v PDA i na PC

Takze znovu PROSIIIIIM vsechny zakladatele, at se vyhnou jakekoliv diakritice v nazvech ukladanych na GC.COM.

Tohle uz tu probehlo tolikrat… Nema to cenu… :confused:

Jo jo, je to boj s vetrnymi mlyny a pokud budeme prosit denne, stejne se v nazvech kesek diakritika obcas objevi. Forum prece mnoho kolegu necte.

Jedine admin by mohl pri schvalovani diakritiku odstranit. A myslim, ze tak v mnoha pripadech cini.