Jak se vam libi treba takove nazvy cache? Mne ne, nehlede k tomu, ze najit jej pak v seznamu, ve kterem se objevuji takoveto zprneliny, je docela makacka. Chapu, ze je to povetsinou chyba softu, ktery neumi prevadet ruzne zpusoby kodovani na smysluplna pismenka, ale mozna proto bychom s tim meli pocitat. Navic spousta programu ten nadpis interpretuje dokonce odlisne, vcetne nekterych GPS ci softu v PDA i na PC
Takze znovu PROSIIIIIM vsechny zakladatele, at se vyhnou jakekoliv diakritice v nazvech ukladanych na GC.COM.