Už to tu kdysi někdo nabízel, ale v prodávat to vidím poprvé - jedná se o kontejnerky na použité jehly:
No, pekne. Me by spis zajimalo, kde se daji koupit i jine krabicky? Ja vim, v supermarketech, ale kdyz tam maji prumerny vyber asi ze 3 druhu, pokud vubec. No a vetsina je takovych nekvalitnich, vyjimkou jsou lock’n’locky. Vite nekdo o nejakem shopu s domacimi potrebami, kde by byl vyber krabicek rozlicnych tvaru a velikosti? B) Dik…
já kdysi našel tento e-shop http://www.i-obchod.cz/subcategory.asp?catcode=1069 mají tam velký výběr boxů a krabiček. Zatím jsem tam nenakupoval takže žádné zkušenosti nemám ;).
lock locky jsou asi nejlepší, ale občas se dají koupit dobré krabičky do mrazáku, je třeba ale ověřit jak pevně drží uzavřené.
Ještě jsem chvíli hledala objevil tyto:
http://www.kuchynskepotreby.cz/cz-kategorie6089.html
nebo zahraniční
http://www.organize.com/lolofostco.html
Hm, ty kuchynske potreby vypadaji dobre. Osobne davam u takovehoto zbozi prednost kamennym obchodum, pac si clovek muze krabku osahat a zjistit, jestli bude pasovat…
Dik.
Mi se hodne libi krabicky od firmy Curver, videl jsem je v hypernove a jsou levnejsi nez locky, ale taky kvalitni.
Kdyz jsem chystal svou kesku, marne jsem hledal v cacherskych eshopech locklock. Pak jsem nahodou zabloudil do Tesca do kuchynskych potreb… a nevedel kterou si vybrat.
Sice v Tescu je locklock krabek hodne, ale ty !!NEKUPUJTE
Ja jsem si 3 koupil, ale po tom co jsem je asi 30x otevřel a zavřel se mi ulomil 1 zavírák nebo 2 .
Takže už jedině ty original (ty v Tescu jsou jakesi napodobeniny).
Jo a ještě docela velký výběr mají v IKEI.
Já mám dvě krabičky v terénu z Tesca a zatím bez problému.:DTak nevím?![]()
IKEA je zbytečně drahá, to už radši originál lock lock. Mám taky někde jednu Tesco a v pohodě.
Taky mam jednu z Tesca a zatim dobry, ale nedavno jsem videl asi dve tyhle s ulomenym nebo nalomenym jednim klipem.
Dvě tesca, obě ok… a že sem je testoval ![]()
Tak to momentalne v praci testuji, ale jako kontejner na kes se mi to vubec nejevi vhodne. Ono totiz to vrchni viko, kdyz se tam nacvakne, tak drzi pomerne fest a pri kazdem nalezu to pokazde odcvakavat a zacvakavat je pomerne velka pruda.
No a resit to oteviranim pouze toho maleho okenka na jehly - analogie hrdla u lahve - to by za chvili byl logbook na hadry a lovit vlozeny GC sejkrovanim s kontejnerem by byla minimalne velka zkouska trpelivosti ![]()
:)
To je special na Kinder vejce ta prvni. :)![]()