Před časem tady proběhla diskuze o kvalitě zakládaných keší novými (a nejen jimi) kačery. V poslední době se v našem okolí vyrojily kešky právě od nováčků a musím je všechny pochválit. Dobré místo, kvalitní listing i téma. Prostě žádná fuj fuj ee. [;)]
Před časem tady proběhla diskuze o kvalitě zakládaných keší… kde se mnozi zaslouzili rozohnovali, ze zakladani kesi by melo byt povoleno az po X (za X dosad 30, ale spis 50) nalezenych… Dobre, ze jejich napady nenmasly pochopeni.
[quote]
czcharlie: Před časem tady proběhla diskuze o kvalitě zakládaných keší............ kde se mnozi zaslouzili rozohnovali, ze zakladani kesi by melo byt povoleno az po X (za X dosad 30, ale spis 50) nalezenych.... Dobre, ze jejich napady nenmasly pochopeni.
[/quote]
No, oni to, co si tak matně vzpomínám, byli spíš většinou samí ne příliš "zasloužilí". [;)] Dobře je to ale každopádně.