Legend HCx

Ahoj,
GPS neprodávám, jen chci hodit do placu slušnej kup. Začínám a podařilo se mi koupit Garmin eTrex Legend HCx s mapou i dovozem za 5100,-. Po mailových a telefonních dotazech mi vysvětlili, že to není srandička ani omyl, ale že jen nejsou k mání Ventury, tak firma za levnější peníz dodá stroj o třídu výš. Akce prý trvá do příštího týdne. Tady je odkaz: http://www.navigacegps.cz/garmin/etrex-legend-cx/ - údajně je to oficiální prodejce. Kartu s mapou mi počítali za kačku. V pondělí jsem objednal, v úterý přišla a dnes byla první cache - u Lomnice na Táboře. Spokojenost výborná.

Dopr… To ji nemohli takhle dát, když jsem ji na jaře kupoval? :frowning: Jinak přístroj je dokonalý, a prodejce fakt oficiální.

Super…diky za tip…hooodne vazne o tom uvazuju…

Legenda eTrex HCx Vista mam od zari. Byla dodana s kartou s mapou, ale ta nekomunikuje s PC, takže jsem Topo kupoval stejně na CD. velka spokojenost, zejmena vydrz baterií az neuveritelna. Ale mam i dve negativa: 1. ani ne po roce se odlepuje guma kolem pristroje (to je ale klasika) 2. Ted v sobotu jsem o ni malem prisel - mel jsem ji na krku na snurce a ulomil se uchyt, na kterem je ocko, zrovna jsme delali Bílou Opavu, nastesti se to stalo az na konci a GPS spadla na dosazitelne misto.

Hmm, když se ještě využije akce "starý za nový" - http://www.navigacegps.cz/w3shop/?search=AKCE, tak to vychází na 3 990,- :o
Začínám uvažovat o upgrade Bédy Trávníčka…

neuvažuj a upgraduj, stojí to za to! - a i kdyby ten protiúčet nešel, tak toho Trávníčka za 2tk prodáš :slight_smile: