Tak došlo i na mou stařičkou Legendu (úplně prapůvodní eTrex Legend) a joystick začal stávkovat. Už nepomáhá ani oprava stylem "dám tomu facku", některé směry jsou zkrátka zabité.
Přístroj už má po záruce a vzhledem k jeho hodnotě chci risknout opravu sám, nerad bych však napáchal více škody, než užitku.
Má někdo ze zdejších diskutujících zkušenosti s tím, jak zbastlit opravu joysticku?
Uvítám jakékoliv přínosné rady, návody a varování…
Vsechny zavady etrexy, na ktere obcas pomaha ona ‘facka’, jsou zpusobeny spatnym kontaktem paskoveho vodice mezi zakladni deskou a hornim dilem GPSky (displej + joystick). Je to dano nevhodnou konstrukci onoho propoje.
Pomuze GPSku rozebrat, spoj rozpojit, ocistit kontakty a zase to vsehcno poskladat dohromady.