Je ve velmi dobrém stavu, včetně 4ks aku 2700mAh (vydrží několik dní běžného provozu).
hm za 1000 vcertne postovnyho bych to bral ![]()
Jen ty baterky stojej 500,- :o
pisnul jsem ti email tak dej vědět jak jsi se rozhodl TOREX
zdarec beru na dobírku :o
Je ve velmi dobrém stavu, včetně 4ks aku 2700mAh (vydrží několik dní běžného provozu).
hm za 1000 vcertne postovnyho bych to bral ![]()
Jen ty baterky stojej 500,- :o
pisnul jsem ti email tak dej vědět jak jsi se rozhodl TOREX
zdarec beru na dobírku :o