Lemurku náš..
Není to tak dávno, co se zde slavila Tvá dvoustovka a dnes dovol, abych Ti popřál k dalšímu Tvému kulatému číslíčku - 300 !
Přeju Ti nadále stejně velký elán do hledání a spoustu síl do dalších našich bláznivých akcí. Brzo to pořádně oslavíme a věřím, že to brzo dotáhnem na tu naší tisícovku! Myslím, že příští rok už nebudem dělat nic jiného ![]()
A tak už začni pomalu v práci zhánět nějaké prášky ..
Hodně štěstí a at se Ti daří !! Minja