Levy breh -only!!!

Tak lidi, jak to vidite? Kdo hraje za levobrezni? Taky bychom si mohli dat nekde strategickou poradu.

Ahoj,

Jak jsem jiz psal, jako Malostranak se hlasim se k levemu brehu, skoro se ale bojim neco jeste napsat, aby zase kvuli tomu nejaci dalis lide neodesli z fora nebo rovnou neprastili s geocachingem, coz fakt nebyl umysl a dost me to mrzi :frowning: Nicmene k tve vyzve…Nejaka porada by se urcite hodila, zatim je nas ae ponekud malo safra :frowning:

Jasně že se zapojuji-LEVOBŘEŽÁK. Koukam že Baluu a GiramoNdo už to rozjeli, takže do útokuuuuuuu :smiley:

A nějaká tajná porada by se hodila. Alespoň poznat ty, kteří kopou za tento tým.

Jsem s vámi! O čem se chcete radit? Hlavně si můžem vyměnit nějaké “rychlejší” kontakty než tohle fórum, ať můžem bleskově fungovat.

Napada me zpusob bleskove komunikace. Dnes to jeste proverim a kdyz to bude fungovat, tak to rozjedu.

Vyborne! Hned jsem si taky bezel koupit do nonstop Tesca hromadu korespondaku :slight_smile: Ve skutecnosti se tesim, az
nejakou akci rozjedem, az bude fungovat tajny zpravodajsky kanal, dej vedet :slight_smile:

Jako levobrezak se zapojuju do hry! Hrrr na ne :slight_smile:

Možná je nás míň, ale jsou tu silné a hlavně aktivní komunity z Kladna, Plzně, Karl.Varů, možná ještě někdo ze severozápadu (mám na mysli Ústí n.L.), moje maličkost (můj lovecký revír je k vidění na mém profilu). A proto..nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme… .

To nas zatim moc neni, kde jste vsichni karlovarsti, chebsti, plzensti a dalsi geohraci?

Tak dobre no… Chtel sem se infiltrovat k pravobrezni, ale jo, hlasim se k vam panove! :wink:

Tak jo! Jsem zde, Teplicak.

Jsem tu !!!

Taky se pridavam