Tak i mě uniká smysl tohohle projektu. Mi nesedí ani ty obyčejné teamy, myslím, že by měl mít každý člověk svůj vlastní nick. A třeba takoví VaF Family jsou sami o sobě team (pochybuji, že byla celá rodina na 100% keších, které mají found), navíc tenhle team je členem dalšího teamu Hex… Taky se dohodnu s někým z německa, z francie, ze švédska,…, zalogujem si to všichni dohromady a budem hrdí, že máme 21837 nálezů. Původní moje otázka ale zůstává: co z toho budu mít, že budu mít zalogovanou kešku někde v Mongolsku (kam zrovna jel na dovolenou ten francouzskej kolega), když jsem tu kešku ani mongolsko nikdy neviděl…
Mazání ze statisktik si rozmyslim, osobně nevisim na tom, jestli jsu v cz 203 nebo 204, jinak by nám mohl Dáin (člen toho teamu) prozradit, co z toho má on. Ď.
ad kes v mogolsku - ja z toho nebudu mit nic, protoze ja ji taky mit zalogovanou nebudu. bude ji mit zalogovany tym Die Hexenschussbrigade.
ad tohle vsechno - mame z toho hlavne srandu, jak tuhle recesi tak nanavistne resite gc.com bohuzel neresi jinym elegantnim zpusobem teamming, nez prostym zalogovanim - jako ostatne vsechno.
zalozte si teamy, treba hned ted a muzete zacit odedneska logovat.
Kdyz my - mali zavistivci - zavidime, ze jsme na to neprisli driv. Ale co tak mam zpravy ze sveta, tak uz na to prisli i jini a trend logovacich tymu se nam pekne rozbiha…
vlastně dobrý nápad, pojďme založit tým ČR, každý kačer v CZ bude členem, tedy všichni budou mít všude FTF, krásně vybarvenou mapku všech nálezů, to všechno jen od počítače, prostě dokonalé?
že už to není sranda? že to už nic nemá společného s původní ideou GC ? to neva, hlavně body
Kdyz uz jste nekteri tak zbehli v rychlo-logovani (nejvetsi borci dosahuji udajne az 150 kesi/hod.), tak ja mam cca 400 nezalogovanych nalezu. Pri moji rychlosti logovani je to prace zhruba na sest mesicu.
Vyhlasuji tudiz vyberove rizeni na pozici logovatele/brigadnika - odmena je korunu za kazdou zalogovanou kes, podminkou je kvalita logu, kterou upresnim pri osobnim jednani - podklady ve forme tradicni excelovske tabulky dodam.
Zajemci se hlaste pres profil na gc.com, viteze vyberoveho rizeni oznamim verejne vhodnou cestou (pravdepodobne pres toto forum). B)
P.S. Doufam, ze mi ten prispevek nebude smazan jako inzerce na vydelecnou cinnost - kdyz chci dat vydelat ja.
hplus:
tomu říkáš dát vydělat? to je cesta do blázince - navíc za mizerný 4 stovky.
/když mám logovat 20 kousků, tak mi to trvá i pár dnů a 400? to je šílená představa.
ad téma:
zprvu to vypadalo jako sranda, ale moc veselé to není /a nebude/. začne nástup týmů, někteří vychytralci budou určitě i ve více týmech, no to bude guláš a chudák owner aby se z toho zbláznil.
Lidi, co se to děje? Jsem začátečník, ale zdálo se mi, že GC je o tom, vstát od kompu, projít se na čerstvém vzduchu a zhlédnout zajímavá místa. Asi jsem si to špatně vyložil. Ale i tak budu pokračovat v té své cestě a nějaké týmy i body mi mohou být ukradené. :o
Já nevidím žadný problém, přeci jasně logují kešky které našli členové HB a do svých osobních účtů to nezahrnují. Když například mají manželé společný účet tak je správné logovat jen kešky kde byli oba?
Ja nevlastnim zadne handicapped-accessible cache, tak me to logovani hexensusem stizenych minulo.
Moc nechapu, k cemu to je dobre (krome efektu ve foru), na planovani vyletu po cachich, ktere nema odlovene nikdo z tymu, jsou nastroje na www.itsnotaboutthenumbers.com a nejaka makra do GSAK, ne?
I já jsem dnes ráno našel v inboxu log od Hexenschussbrigade. Jsem rád, že mou keš navštívili a že se jim líbila. To, že se zalogovali individuálně a zároveň i jako tým mi rozhodně nevadí - proč by taky mělo? Alespoň se jim bude líp pamatovat kde byli spolu. No a pokud u toho ještě popudí pár statistiků, tím líp.
Lidi,co šílíte? to je GC o tom,kolik kdo má keší? Nebo o tom, podívet se někam,kam bych se nedostal,prolézat křoviny,semtam odněkud nebo někam spadnout, vylušit zdánlivě nevylušitelné,prostě jen pro radost? Mám asi 170 keší za rok no a? a že jsem XXXX v tabulce?(ani nevím kolikátý,nějak to neřeším).Zadařilo se mi jedno FTF,to mě potěšilo ale co víc? Vás to těší, když víte že jste o 100 míst výše?Mě ne..a čím víc keší ještě v okolí mám, tím víc se na ně těším..v KO,KH už nemám nenalezené tradicionálky,tak se pouštím podle času do mysterek a multinek…A nejraději mám ty kešky, co jsou schované tak, že hledám a hledám a pořád nic a pak je najednou na světě..
a logovat si nenalezené?proč? u nás doma máme jen jeden nick, i když na krabičky chodím s miláčkem,dětma,brachou či rodiči,jak kdy podle času a nálady..
spíš bych byl pro to aby každý měl svůj nick a měl zalogováno to co našel nebo aspoň u čeho byl…asi jsem fakt jinej
Nevsiml jsem si vylozene nenavistneho komentare, takze nevim, kdo to hroti. Je-li to recese, pak budiz, proc ne. Pro nezucastnene je to mirne otravny geospam, ktery se da prezit. Horsi to bude, az to nejake dalsi party zopakuji. Vzhledem k tomu, ze nekteri clenove teto party obcas pisi dost jedovate komentare, dovedu si barvite predstavit, co by psali, kdyby to bylo obracene. Alespon je o cem diskutovat
Imho se ma logovat stylem "jeden nalezce = jeden log", jsem schopen pochopit "tri nalezci = jeden log", ale "tri nalezci = ctyri logy" je picovina. Zatim jim to mazat nebudu, je to hra a pokud je to bavi takhle… ale pokud by se z toho mel stat trend, budu to mazat (bud tymove logy nebo ty individualni, to si muzou pripadne tymy vybrat). Jeden nalezce ma za jednu navstevu narok na jeden log Pokud chce druhy log pod jinym uctem, budiz, ale za jiny nezavisly odlov
Vsichni spammeri by si meli povinne zahrat starou hru Fallout 2 Je tam jedna pekna a predevsim poucna scena
Právě nám přišel log od Hexenschuss a musím napsat, že nám to rozhodně nevadí. Naopak jsme rádi za návštěvu. A že mají ještě jeden společný účet? Tak se z toho nepo…te. Začíná to tady být čím dál horší, samý nepřející kačer
No shodou okolnosti jsem jel z Olomouce do Pardubic a chtel zkustit i tuto cache [cache]GC1AVDV[/cache]. Protoze je disabled a psal jsem si s autorkou, mel jsem ji na watchlistu pro pripad, ze by ji nekdo nasel. No a dnes rano mi prisel vypis, ze ji vyse zminena skupina nasla. Tak nevim co si myslet.
Nechci moralizovat, mozna tam opravdu byli, ale taky je tu moznost, ze zcela jednoduse vyuzili nemoznost dohledat doklad o jejich nalezeni. Berte to jak chcete, jen poukazuji