Madbin #tisic

Jeste tomu neni ani rok, kdy madbin delal u jednoho rybnicku sve prvni kaceri krucky. Vcera v noci na Hlubocku za kaceriho gaglani s uspechem prekonal svou prvni tisicovku.
Nutno dodat, ze GC prekopal jeho dosavadni zivot :wink: Radost z toho maji fy pres outdoor, klistata, benzinove pumpy, policie co nas chrani a pak hlavne my - jeho geokamaradi B)
Velka GRATULACE a hlavne at te GC bavi i dal!