Posilame velkou gratulaci celemu teamu (obrazne receno “od vedlejsiho stolu”), ale kdyz to necham na zitra do prace, tak nas nekdo predbehne
Dekujem, ze nas stale uvrtavas do dalsich akci, zarizeni a veci tykajicich se geocachingu. Ctyrstovka prolomila posledni hranici pred pultisicovkou a tak vam prejeme spoustu proslunenych dni a vice casu na hledani kouzelnych krabicek.At vase TB a GC spokojene putuji svetem a rozveseluji nejen vas ale vsechny kacery. Eli specielne posila 400 pusinek Phalce a muzem se zacit bat, ze ji je bude chtit opravdu vsechny dat ![]()
Hele, my si mysleli, že tento týden to bude pětikilo [;)] hihihi! Víme, že to vezmeš dle našeho hesla “Bješ, bješ…” Takže v zástupu gratulantů nesmíme chybět. Až pojedeš kolem, dej vědět, Maja připraví ňákou slavnostní hostinu [pi] a proberem to!
Ha, a to som s nimi cely den dnes cachoval a nevedel som to. Tak dodatocne velka gratulacia [H]
Hlavne nenapadne, ze jo? Nikomu nic nerict a takhle to dopada. Mluvime spolu a nevime o tom. Takze gratulace jen pisemne, ale stejne uprimna. At se stale dari
Nebyt RSS kanalu, tak snad ani nevime, ze nas Nektarovy Bracha udelal ctrvrty krizek na pocitadle. Gratulujeme, a hura do dalsi stovky. Snad ti v brzke dobe zalozime par kousku v nasem kraji, aby bylo i nejake to FTF. At vam to s Phalko beha dal a dal a furt pryc :-)
Oslava doufam probehne na zakladne!
Diky vsem moc, nejak moc se tim nechlubim :D Jsem osoba veskrze ticha :D
Oslava samozrejme probehne na zakladne doufam ze v plnem poctu :D A neboj ja tomu rozumim, uz jsou ty kese na spadnuti :D A jeste jedna k tomu v Praze :D
Od Slajzu a Tucku leti velka gratulace k peknemu cislu. At to porad slape.
A nepochlubí se, když už jsme to šampáňo drželi v ruce, ba ani Phalko nic neřekla. Ale i tak gratuluji. Boris
Gratuluju k dalsimu mezniku a preju stale cistou hlavu s druzicemi nad hlavou a dzipieskou v rukou.
Dodatečná gratulace MadDogu! sice jsem ti písal na ICQ, ale tady to má přece jen větší váhu![:)] Těším se na případnou oslavu pětistovky, už aby to bylo, že ano? Musíte někdy dorazit tam k nám a vyhnat pár pavouků z plastových krabiček![:D] Díky za rady v mých kačerských začátcích a přeji mnoho prošlapaných kecek v nadcházející geo-sezóně! ……když na kolo tě ne a ne vytáhnout![:D]