MadDogTeam 400

Posilame velkou gratulaci celemu teamu (obrazne receno “od vedlejsiho stolu”), ale kdyz to necham na zitra do prace, tak nas nekdo predbehne :slight_smile: Dekujem, ze nas stale uvrtavas do dalsich akci, zarizeni a veci tykajicich se geocachingu. Ctyrstovka prolomila posledni hranici pred pultisicovkou a tak vam prejeme spoustu proslunenych dni a vice casu na hledani kouzelnych krabicek.At vase TB a GC spokojene putuji svetem a rozveseluji nejen vas ale vsechny kacery. Eli specielne posila 400 pusinek Phalce a muzem se zacit bat, ze ji je bude chtit opravdu vsechny dat :slight_smile:

Hele, my si mysleli, že tento týden to bude pětikilo [;)] hihihi! Víme, že to vezmeš dle našeho hesla “Bješ, bješ…” Takže v zástupu gratulantů nesmíme chybět. Až pojedeš kolem, dej vědět, Maja připraví ňákou slavnostní hostinu [pi] a proberem to!

Ha, a to som s nimi cely den dnes cachoval a nevedel som to. Tak dodatocne velka gratulacia [H]

Hlavne nenapadne, ze jo? Nikomu nic nerict a takhle to dopada. Mluvime spolu a nevime o tom. Takze gratulace jen pisemne, ale stejne uprimna. At se stale dari

Nebyt RSS kanalu, tak snad ani nevime, ze nas Nektarovy Bracha udelal ctrvrty krizek na pocitadle. Gratulujeme, a hura do dalsi stovky. Snad ti v brzke dobe zalozime par kousku v nasem kraji, aby bylo i nejake to FTF. At vam to s Phalko beha dal a dal a furt pryc :-)

Oslava doufam probehne na zakladne! 

Diky vsem moc, nejak moc se tim nechlubim :D Jsem osoba veskrze ticha :D

Oslava samozrejme probehne na zakladne doufam ze v plnem poctu :D A neboj ja tomu rozumim, uz jsou ty kese na spadnuti :D  A jeste jedna k tomu v Praze :D

Od Slajzu a Tucku leti velka gratulace k peknemu cislu. At to porad slape.

A nepochlubí se, když už jsme to šampáňo drželi v ruce, ba ani Phalko nic neřekla. Ale i tak gratuluji. Boris

Gratuluju k dalsimu mezniku a preju stale cistou hlavu s druzicemi nad hlavou a dzipieskou v rukou.

Dodatečná gratulace MadDogu! sice jsem ti písal na ICQ, ale tady to má přece jen větší váhu![:)] Těším se na případnou oslavu pětistovky, už aby to bylo, že ano? Musíte někdy dorazit tam k nám a vyhnat pár pavouků z plastových krabiček![:D] Díky za rady v mých kačerských začátcích a přeji mnoho prošlapaných kecek v nadcházející geo-sezóně! ……když na kolo tě ne a ne vytáhnout![:D]