Dobrý den, pouzivate nekdo tuto navigaci nebo jinou z rady Triton? Da se sehnat docela levne a vypada, ze toho umi docela dost! Jen se chci zaptat v jakem formatu se do nej nahravaji mapy a pripadne jestli existuje mapa Evropy potažmo naší vlasti…
Ahoj,
mám Triton 1500, což je v podstatě to samé, jenom nemá záznamník a tuším foťák. Zatím se s tím trochu peru, ale funguje to s posledním FW velmi dobře. Mapu mám ze serveru maps4me.net, kde si mapy stáhneš za pár euro na rok. Navíc máš možnost používat navigaci jako PDA a pak si tam nahrát třeba OZI Explorer nebo i třeba IGO. Je to trochu žrout baterek, ale jinak spokojenost veliká.
Děkuju, muzu se jeste zeptat, zobrazuje info o stazenych keskach? A ta mapa Ceske Republiky ze zminenych stranek zobrazuje nazvy ulic?
Samozřejmě zobrazuje všechny informace o keši, jako je obtížnost, terén, hint, popis. Co nemá je velikost schránky, ale to se dá přes makro doplnit třeba do krátkého popisu. Nezobrazuje fotky z popisu, ale to žádná navigace. V mapě jsou popisy ulic i domy, vodní toky, travnaté plochy apod. Dají se dokonce nahrát i fotomapy pro určité rozlišení a dynamicky měnit zobrazení mezi základní mapou a fotomapou. To jsem ještě nezkoušel, zatím jedu s normální mapou. Porovnával jsem to s OREGONEM a zásadní rozdíl jsem nezaznamenal.
jo ten formát je CzechTOPO.imi
Diky moc za veskere info!
jo a muzu Ti ho pripadne ukazat nazivo, moje HC jsou v Michli a to je do Vrsovic kousek ![]()
kolik stojí GPS?![]()
na ebay kolem 150-200 USD - Refurbrished (můj byl jako nový), dávají si na tom záležet, aby opravené nebo vrácené byly v pořádku. Je to USA, tedy zapomeň na 2y záruku. Dávají běžně 90d.
Zdar lidi, má někdo vyzkoušeno? je možné použít pro více zařízení? Jsou tam cyklotrasy jako na OSM? Tuší někdo jak často vychází update, jestli není lepší zakoupit rovnou na rok?
http://maps4me.net/
Díky za info
Zdravim, poridila jsem si nvou navigaci a marne hledame, kde na to sehnat mapu, neporadil by nekdo?
Predem dekuji