Magnalox

Znáte?

magnalox.net

Je to vizualizace GPS logu, pár ukázek:

http://www.magnalox.net/log/no.php?lid=10428

http://www.magnalox.net/log/no.php?lid=12032&keywd=2006-04-23_bike_kamzik

a ještě jedna ukázka, tentokrát hledání keše v Stuttgartu :slight_smile:
http://www.magnalox.net/log/no.php?fmt=g&lid=10888

Co je to za kesku ?

To mě sice na tom nepřipadá to nejdůležitější, ale budiž:
Mittagsbuffet…

TOHLE NEZNÁM a líbí se mi to. Prosím, jaxi tam dostal svůj track???

Nemám s tím praktickou zkušenost, narazil jsem na to dnes, ale jak tak koukám do nápovědy, jsou potřeba v zásadě 2 věci:

  1. konto na magnalox (zdarma)

  2. log z GPSky (.nmea, .igc, .hst nebo .gpx)

Vyplní se pár kolonek a log se prostě nahraje na server magnalox a to je ve zkratce vše :). Podrobněji kdyžtak na odkazované stránce.

Díky za info, budu laborovat. Gdyš se něco povede, dám vjedět i ostatním. :-))

Taky jsem si tam udělal účet, ale tohle na první pohled slouží k “nabízení” zajímavých tras pro ostatní.