Blahopřeji k prvnímu milionu sto tisíc sto keškám (tedy aspoň v geo-populárním binárním vyjádření ;-)) - aneb k první stovce. Po trochu nevýrazném počátečním rozjezdu v kešování v závěru loňského roku jste za poslední měsíce konečně nabrali správnou rychlost!
Tak jen tak dál!
Přeji mnoho dalších zajímavých zážitků při geocachingu!
Binarne to cislo vypada fakt hezky. Gratuluju a preji hodne peknych geozazitku.
Taky gratuluju, a jen tak dal!
Gratulujeme k dosazeni prvni mety, prejeme hodne uspechu do dalsich.
Sakra, to to letí… a už je tu první stovák! Petro, blohopřejeme a doufáme že se jen tak nezastavíš! 
M+P+A+E
Díky všem, za rady, za kešky i za gratulace:-)
P+V+P+V
Pridavam se do houfu gratulantu. Je to krasna prvni hranice snu !!
Moc velká gratulace !!! Každá dosažená meta je krásná, ale první stovka je první stovka.
Také já gratuluji a do dalších stovek přeji hodně satelitů a stále spolehlivou techniku! 
Samozřejmě ani u teto vyznamne hranici nemuzu chybet, takže velké blahopřání a jen tak dál…
Blahopřeji. Jen tak dál. Anad.
Zažil jsem to nedávno, myslím, že první stovka má své neopakovatelné kouzlo (asi tak jako první tisícovka). Tak ať je tady co nejdříve dvoustovka.
Par dni jsem se nekoukala na fora a vyrojilo se spousta jubilantu. Gratuluju a preju spoustu peknych zazitku pri hledani dalsich kesi. Taky zaroven dekuji za pekne chvilky pri spolecnem hledani. Asteris