Zdravim,
v cervenci se ma GPSka asi vyda do Kanady a chtel bych ji nakrmit nejakou mapou. Je to US typ, takze base mapu Kontinentu v sobe ma, ale chtel bych ji nakrmit necim lepsim. Bude se pohybovat ve Skalistych horach - staty British Columbia a Alberta. Nemate nekdo nejaky tip ?
Diky