[quote] pepa: Halucinace jsi neměl. Nikdo žádné datové kohouty nezavřel. Zrušil jsem to. Byl to jen zapomenutý neaktualizovaný pozůstatek jednoho pokusu. [/quote]
Škoda že to byl jen pokus, protože to vypadalo fakt velmi dobře a použitelně. [:'(] Já mám poslední měsíce jiných starostí až nad hlavu, takže gc jen tak sleduji zpovzdálí (zánik české kešmapy, geokalendář aj...) a tak jsem tvou kešmapu našel, ale nepoužil ani nevyzkoušel. Dál to znáš [:)]