Ahojte , nebyl by jste nekdo tak moc hodný a nemohl by jste mi poslat jak dostat do Adrake nějaké mapy ? Pořád mi nic neukazuji i když jsem to už několikrat zkoušel vytvořit . Potřeboval bych nějaký opravdu polopatický návod nebo odkaz jestli to tu už někde je . Někdy se mi z map načte jen neco , ale vetsinou vubec nic . Potreboval bych nějaké řešení které by fungovalo offline .
Moc díky za odpověď
Petr
Otevri si a:drake, pak se presun do Nastaveni, pak do Mapy. V polozce Zdroj mapy vyber MapsForge vector maps. Nasledne svol polozku Stahnout mapy z internetu. Zobrazi se ti stranka kde si vyberes ktery stat se ma stahnout. Vyberes si Ceskou republiku a ulozis nekam do telefonu. No a nakonec pouzijes volbu Soubor s mapou, tam si najdes stazeny soubor a je to. ![]()
Záleží jaké mapy chceš. Pokud chceš offline, mohlo by být dobré řešení vektorová mapa. Celá ČR má tak něco kolem 200 MB. Mapa vychází odsud: http://mtbmap.cz/
Jen bych doplnil, tady máš dokumentaci: http://adrake.cz/doku.php?id=user:vektorove_mapy
Tady schéma mapy: http://adrake.cz/lib/exe/fetch.php?media=user:czech_republic_gccz_2.map.xml, to se zadává v nastavení u map.
A zde můžeš stáhnout nejaktuálnější mapu: http://osm.paws.cz/, verze czech_republic_gccz.map navíc obsahuje vrstevnice a tur. značky.
Ahoj Lukabike.com , zkouším ten tvuj návod . Ale nemuzu najít tu stránku kde vyberu CR . Ja tam zadný stat nemam …
Zkus tu moji mapu. Je aktuálnější, obsahuje tur. značky a vrstevnice…
Fajn , už jsem to nějak zvládnul . Díky moc všem za rady :)![]()
Moc díky VasaM. Mapu už mám v Adraku a funguje jak hodinky . Konečně snad budu moci nakouknout i do mapy
. Doposud jsem pouzival jen sipku . Díky B)