Zdravim z http://gps-maps.info/ jsem si stahl zdarma mapy, ale nevim, jak je zobrazit na PC. jsou ve formatu IMG.
Moc diky za rady.
Zdravim z http://gps-maps.info/ jsem si stahl zdarma mapy, ale nevim, jak je zobrazit na PC. jsou ve formatu IMG.
Moc diky za rady.
Zobrazit na PC ti pujdou treba v Mapsource. Pro jednodussi instalaci pouzij “exe - samoinstalační soubor pro integraci do MapSource” ,jak je psano dole na te strance.
Pokud tam ten exáč není tak zkus použít pro zavedení do Mapúsource program M3, který se dá stáhnout odsud:
http://www.malsingmaps.com/forum/index.php
Více najdeš na WIKI
Kde mohu stahnout mapsource? Nemam “zatim” zadny prilozeny SW k Legendovi
treba:
http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=209
:)
Super, moc jsi me pomohl… na garmin.cz jsem mapsource nenasel
blbe hledam asi
Tak jsem chtel nainstalovat mapsource, ale bohuzel me hned pri instalaci nabehla hlaska> Previous Mapsource not found! Setup will be terminate.
Stahni si Atlas 10R tady: http://www.garmin.cz/index.php?section=2009&category=mapy&sub_category=mapy_automapy&view=detail&product=578
Sice ti nebude fungovat mapa (resp. bude hoodne hrubá), ale MS budeš mít
[quote]
simaja: Tak jsem chtel nainstalovat mapsource, ale bohuzel me hned pri instalaci nabehla hlaska> Previous Mapsource not found! Setup will be terminate.
[/quote]
Musíš upravit v registrech cestu k mapám.
Kecy-v-kleci - žádný registry: MapSource mu nejde nainstalovat, protože na stránkách Garmin.com je ke stažení jen upgrade, nikoliv celá verze. Předpokládá se, že plnou verzi dostal spolu s přístrojem. Je možné, že bude fungovat Abakusův postup, že spolu s Atlasem je v instalačce i MapSource.
Bohuzel nemam jeste CD, jinak bych Vas s tim neotravoval.
Je to přesně, jak píše miták - z garmin.com je ke stažení jen upgrade, s Atlasem je plná verze. Docela by mě zajímalo, jestli to není nějak proti garmiňácké politice, že picodas dává k dispozici plnou verzi MS zdarma.
Kde je tedy ten Atlas ? :D
Jeste jednou shrnu prosbu...
Chci zobrazit mapu v IMG formatu na PC. Jak na to... k dispozici mam pouze internet.
koukni se o pár příspěvků níž, tu adresu jsem tam napsal…
aha, ta me ale nefunguje ![]()
Co ti nefunguje? Ten odkaz? Teď jsem ho zkoušel, prostě jsem klikl a byl tam…
[quote] simaja: aha, ta me ale nefunguje :(
[/quote]
Zkoušel jsi tenhle odkaz ???
Stahni si Atlas 10R tady: http://www.garmin.cz/index.php?section=2009&category=mapy&sub_category=mapy_automapy&view=detail&product=578
Sice ti nebude fungovat mapa (resp. bude hoodne hrubá), ale MS budeš mít
PS: Docela by pomohlo, kdyby jsi citoval to, na co odpovídáš ...
Diky moc… nakonec jsem to vyresil tim, ze jsem si nechal od kamarada okopcit MS z CDcka…