Maros251 - vstup do tretiho patra

Markovi se dneska podarilo vstoupit ( a to naprosto pohodove ) do tretiho patra pavilonu ceskeho geoblazince. S prehledem vytahnul tu tritisici krabku na prvni sahnuti. Marku, jeste jednou i touhle formou gratulace, at ti to slape aspon tak jako dosud a mas z toho porad tu radost a pohodu !!

Velka gratulace, marosi! Kdy budes slavit jubilejnich padesat zalozenych? :wink:

To je proste nadhera. Drzime ti palce a prejeme dalsi tisice krabicek a hlavne krasne zazitky pri jejich lovu.

Ahoj Marku,

tak to je teda geotempo ! Velika gratulace k teto krasne mete. At te to porad bavi a to nasazene tempo vydrzi co mozna nejdele.

Zdravi Jirka

Gratulujeme k super dárku, který sis nadělil k letošním Vánocům.

Gratuluji a nezblázni se z toho..:D:D

Gratulace, gratulace, gratulace…ještě jich ale hodně zbývá:D:D, a hlavně díky za ty založené.

Gratulaci posílá i jedna Pražanda t.č. v severních Čechách ;). Vítej v dalším patře a užívej si to tam miniálně tak, jak sis užíval v patrech předchozích :slight_smile: