Markovi se dneska podarilo vstoupit ( a to naprosto pohodove ) do tretiho patra pavilonu ceskeho geoblazince. S prehledem vytahnul tu tritisici krabku na prvni sahnuti. Marku, jeste jednou i touhle formou gratulace, at ti to slape aspon tak jako dosud a mas z toho porad tu radost a pohodu !!
Velka gratulace, marosi! Kdy budes slavit jubilejnich padesat zalozenych? ![]()
To je proste nadhera. Drzime ti palce a prejeme dalsi tisice krabicek a hlavne krasne zazitky pri jejich lovu.
Ahoj Marku,
tak to je teda geotempo ! Velika gratulace k teto krasne mete. At te to porad bavi a to nasazene tempo vydrzi co mozna nejdele.
Zdravi Jirka
Gratulujeme k super dárku, který sis nadělil k letošním Vánocům.
Gratuluji a nezblázni se z toho..:D:D
Gratulace, gratulace, gratulace…ještě jich ale hodně zbývá:D:D, a hlavně díky za ty založené.
Gratulaci posílá i jedna Pražanda t.č. v severních Čechách ;). Vítej v dalším patře a užívej si to tam miniálně tak, jak sis užíval v patrech předchozích ![]()