Dostal jsem 2 lístky na MOR 29.11.2008 14:00 ve Zlíně. Bohužel tam nepůjdu, tak jsem je dal k dispozici do keše [cache]GC12DXR[/cache].
Budu rád, když je někdo (nejlépe z kačerů) využije.
Všem přejeme super zážitek. LORDI naše holky milují.
Dostal jsem 2 lístky na MOR 29.11.2008 14:00 ve Zlíně. Bohužel tam nepůjdu, tak jsem je dal k dispozici do keše [cache]GC12DXR[/cache].
Budu rád, když je někdo (nejlépe z kačerů) využije.
Všem přejeme super zážitek. LORDI naše holky milují.