Zdravim, s GC zacinam, zatim hledam jen v Praze a zajimaly by me zkusenosti s MDA Compact (pokud nekdo pouzivate) pro Geocachingu.
Pouzivam jej ve spojeni s BT-339, jako SW GPSDash nebo BeeLine. Trochu se ale bojim, ze na delsi trip to neni, ze nevydrzi baterka. Otazku krehkosti tu resit nechci, vodotesnost jsem uz zajistil.
mate nekdo tohle MDA? Jak resite energeticky nedostatek
? Diky za veskere informace