MDA Compact vs Geocaching

Zdravim, s GC zacinam, zatim hledam jen v Praze a zajimaly by me zkusenosti s MDA Compact (pokud nekdo pouzivate) pro Geocachingu.

Pouzivam jej ve spojeni s BT-339, jako SW GPSDash nebo BeeLine. Trochu se ale bojim, ze na delsi trip to neni, ze nevydrzi baterka. Otazku krehkosti tu resit nechci, vodotesnost jsem uz zajistil.

mate nekdo tohle MDA? Jak resite energeticky nedostatek :slight_smile: ? Diky za veskere informace

Neni to opravdu na dlouho. Uz se to tu v jinem vlakne resilo. Pridavny zdroj, kterym jde PDA dobit, nebo pri presunu autem okamzite do nabijecky.