Jsem rád, že mohu jako první blahopřát Medcinovi ke krásné první stovce odlovených keší! Už proto, že byl prvním geocacherem, kterého jsem u cache potkal (9.5.2005, GCKVYW Mezi depy). A na první cachery se nezapomíná ![]()
A taky proto, že první stovka je vždy ta nejlepší! Takže moc gratuluji!!!