Medcin 100

Jsem rád, že mohu jako první blahopřát Medcinovi ke krásné první stovce odlovených keší! Už proto, že byl prvním geocacherem, kterého jsem u cache potkal (9.5.2005, GCKVYW Mezi depy). A na první cachery se nezapomíná :wink:

A taky proto, že první stovka je vždy ta nejlepší! Takže moc gratuluji!!!

Taky srdecne gratuluju, preji ti at te geocaching dale bavi a mas na to cas!

Jasne prvni stovka je nejhezci !! Velka gratulace !!

První stovka je prní, to se nedá oddiskutovat, takže velké blahopřání.

Díky moc za gratulace, oslavil jsem to dvěma DNF. To nám ta druhá stovka pěkně začíná