Medovi 200+

Milovym krokem Medovi preskocili hranici 200 nalezenych kesi, zavisloslost na GC zacina nabirat obratek :o). Tak vam obema preju, at si drzite tempo a loveni umelohmotnych pikslicek vam porad dava tolik radosti, jako dosud a za nas ostatni si preju, aby jste i nadale meli tak skvele napady na kesky, jako jsou ty, co uz jste pro ostatni hrace zalozili. Diky.

[^] 

[^] GRATULUJEME [^]

Taky moc gratulujeme a prejeme hodne stesti pri dalsim hledani a dalsi pekna videa[;)]

Méďové, skáčou jako míčky gumové [;)]. Přidávám se s přáníčkem a přijeďte se za náma někdy kouknout, jinak my přijedeme k vám [:D].

I my zpod Ještědu posíláme vééélikou gratulaci a přejeme vám  hodně geoštěstí a radosti  na dalších cestách za poklady.[^][G][W][;)]

Oli

 

 

 

 

Medvědi do toho skočili a už se zase koupou v kalných vodách geocachingu[:)], gratulujeme Medíci!

Pekne!! pripojuji se ke gratulantum.

Medvědi nevědi,… ale Méďovi vědi, kde jsou keše! Tak Vám, milí Méďovic, taky přeju všecko nejlepší k vašim dvoustým nalezeninám, a hlavně spoustu dalších radostných keší plných… třeba medu [;)]

Gratulujeme a děkujeme za vaše super kešky. Vzkazy v lahvi jsme si báječně užili. [:)]

Taky moc gratuluji !!! Tesim se na vase vyhlasene kesky a na shledani u nejakeho nocniho FTF :slight_smile: