Milovym krokem Medovi preskocili hranici 200 nalezenych kesi, zavisloslost na GC zacina nabirat obratek :o). Tak vam obema preju, at si drzite tempo a loveni umelohmotnych pikslicek vam porad dava tolik radosti, jako dosud a za nas ostatni si preju, aby jste i nadale meli tak skvele napady na kesky, jako jsou ty, co uz jste pro ostatni hrace zalozili. Diky.
Medvědi nevědi,… ale Méďovi vědi, kde jsou keše! Tak Vám, milí Méďovic, taky přeju všecko nejlepší k vašim dvoustým nalezeninám, a hlavně spoustu dalších radostných keší plných… třeba medu [;)]