Ahojte v Nemecku sa chysta 1. europska Mega event cache, celkom mam chut tam vyrazit, neurobime cesko-slovensku delegaciu? :)))
Příští září, to je pro mne ještě hodně daleko, ale přemýšlet o tom budu ![]()
Pokud nebudu nekde v cudu, tak urcite se pojedeme podivat. Abychom se inspirovali, prip. napad velmi rychle zapudili. Jak tak koukam na cenik, tak to neni zadna charita. Ale alespon to ma svuj rad a poradek. Vsichni si zaplati a pak uz budou jen konzumovat zrejme podle barvy pasky na ruce ;). Welcome to our new geobizzz…
<img src=“http://img.geocaching.com/cache/f2a071f4-5479-4d28-8a48-05f6f69051e5.jpg” target=new">
To vypadá mooc dobře :o) Věřím, že by se našlo víc lidí, třeba i na malej autobus :o)) Akorát je to fakt až za dlouho. Myslíš, že to tady dokážeš připomenout ve vhodnou chvíli ;o)
Nám se to líbí!!! Pokud na to nezapomeneme, tak bysme jeli ;o))
srandujes? 3 dni za 1000 Kc?
to nezmaknes ani doma v sklepe. ja zozeriem na ich evente za 1000 kazdy den.
Jen jesttli neni mezi organizatory megaakce taky pan Kolik Atsepicnu. ![]()