… (a kupodivu dnes nespal ani s GPS v posteli jak jsem se obavala
)
Ráda bych mu tu popřála do další tisicovky spoustu pěkných keší, zážitků a kamarádů. A hlavně aby to se mnou ještě vydržel ![]()
Takže velká gratulace!
… (a kupodivu dnes nespal ani s GPS v posteli jak jsem se obavala
)
Ráda bych mu tu popřála do další tisicovky spoustu pěkných keší, zážitků a kamarádů. A hlavně aby to se mnou ještě vydržel ![]()
Takže velká gratulace!
Wow..tak ten kluk usata uz se taky zhoupnul? Tak to jiste i ja posilam sve gratulace na moravu! Mike at ti to vydrzi a nenech se strhnout jako ja, pekne v poklidu a pohode si dojdi pro dalsi primovy zazitkovy pixly!
Velká gratulace z tej severnější (lepší) vsi!
Přejeme ať to dál pěkně sviští ;).
Staňa a Marcela