michajlpetrof pokořil 1000 keší

… (a kupodivu dnes nespal ani s GPS v posteli jak jsem se obavala :slight_smile: )
Ráda bych mu tu popřála do další tisicovky spoustu pěkných keší, zážitků a kamarádů. A hlavně aby to se mnou ještě vydržel :smiley:

Takže velká gratulace!

Wow..tak ten kluk usata uz se taky zhoupnul? Tak to jiste i ja posilam sve gratulace na moravu! Mike at ti to vydrzi a nenech se strhnout jako ja, pekne v poklidu a pohode si dojdi pro dalsi primovy zazitkovy pixly!

Velká gratulace z tej severnější (lepší) vsi!

Přejeme ať to dál pěkně sviští ;).
Staňa a Marcela