MIDNIGHT MEETING

Jako správně postižený geofílií, rozhodl jsem se, že se dnes večer stanu majitelem 1. FTF. Budu odjíždět na akci dnes t.j. 18.12.2006 ve 23,15 hod. z Pražského povstání (výstup metro C). V autě mám 4 volná místa a rád je zaplním podobně postiženými kolegy…

ziadne FTF :), uz mame pripravene plne obsadene dve geozavodne vozidla, a odchadzaju skorej :slight_smile: Ale minimalne co-ftf mat budes, kedze ju vlastne vsetci najdeme o polnoci :slight_smile:

Heheh. Pri cteni me napadla totalne prastena predstava o stanici zasahove jednotky ftfkaru, tak se nemuzu nepodelit.

Dvojpatrova budova… v 1. patre netrpelive polehavajici, posedavajici geocacheri zkousejici spravnou funkcnost vsech tlacitek na gps. Cas od casu procisne hustou atmosferu nedockavosti hlaska typu, “Tak kde to dneska asi bude?” Popripade se davaji k dobru historky vetrem oslehanych ostrilenych starych vlku nebo kterak to zas na operacnim pri posledni akci zmrvili. Vedle komunikacni mistnost plna slicnych operatorek cekajicich na prijeti ocekavane notifikace prave zverejnene cache. O patro vyse operacni stab s interaktivni mapou sveta, nejrychlejsimi pocitaci a nejlepsimi odborniky na vsechny oblasti lidske kultury a vedy (Samozrejme i vcetne odbornika na Svehluv kolicek :wink: )… Dole v prizemi pak garaz s nekolika plne vybavenymi geozasahovymi vozidly s majacky a vzdy plnou nadrzi a mezi patry samozrejme kruhova dira s tyci :-D.

To je asi jeste z poslednich zbytku alkoholu po vcerejsi velice povedene megageoakci. Priste radej zustanu u caje. :slight_smile:

skvele :), zabudol si uz len na posilovnu pre zasahove jednotky a maserky :)))

Samozřejmě, že jsem pochopil tuto nadsázku. Geocaching je, tedy aspoň myslím, pro mě prostředkem k tomu, abych navštívil jistá místa, na která bych se nebýt geocachingu pravděpodobně nikdy nedostal. A když jo, tak náhodou. Kromě geocachingu jsem spolu s partou kamarádů postižen i cyklofílií a již mnohokrát jsem si uvědomil, že jsem na kole projel třeba jen o pár set metrů vedle krásného místa a protože jsem tenkrát nehledal cache, tak jsem ho nevšímavě minul. Přiznám bez mučení, body mě baví, ale určitě to není to hlavní. (Proto FTF dnes)

Dnešní akci považuji tak trochu za seznamovací. Když už si vyměňuji s lidmi názory zde na fóru a čtu jejich logy, tak mě taky trochu zajímá je i osobně poznat. A když jsem třeba nemohl přijít včera na Kampu…

Je hele, to me ani nenapadlo, ze by to mohlo pusobit ironicky :slight_smile: Byla to spis takova kravinka, co me napadla pri cteni o plnych geozavodnich vozidlech. Ja proti ftf nic nemam, kdybych mohl, tak jedu taky. Tadyty akce ve vic lidech jsou vzdycky vetsi sranda. :-))

Jo a posilovna a maserky vubec nejsou spatnej napad. :wink:

Tak vám přeju úspěch.

Kdybych tento týden neměl ve škole
důležité testy, tak by jste mě tam o půlnoci potkali :frowning:

Mimochodem, pro tento účel
(předkešovací
plánování) jsem zřídil
na stránce cache její
fórum.

Když vidim tu další nabídku dvojbodu u téhle keše, tak jsem zvědavý, kdo první založí něco jako "bodosběrná keš"… přijďte, zalogujte si tolik bodů kolik chcete…

Na to snad nedojde, ale třeba u Romea a Julie (by Pc-Romeo) se za splnění určitých podmínek můžeš zalogovat 2x.

myslim, ze tuto cache ceka dnes velka navsteva, par navstev pak, mozna silvestrovsky lov dvou bodu a pak jen zapomneni…

No vzhledem ke zvláštnímu úkolu ani nějak extra vysokou návštěvnost nečekám.

Ale na zapomnění doufám nedojde.

Ne, v zapomeni urcite nepadne, tohle si urcite budu pamatovat..

Opravdu ne… :slight_smile: To si z nás patnácti FTF-hunterů zapamatuje asi každý! Detaily ráno v hustých lozích prímo na stranách keše!

M.

PS: byla tam téměř celá Die Hexenschussbrigade (chyběl pouze Milancer) :slight_smile:

Nejdriv jsem pro vas napsat hustej log, ale ja si rekl NE!!! :o)))


Pak jsem chtel napsat lzive hezkej log, ale lhat se nema. A proto se alespon muj log omezil vyhradne na konstatovani faktu a podekovani za pozvanku.


Prece se nebudeme verejne rozcilovat nad tim, ze po hygienicky spornych a v prvnich verzich notoricky spatne zamerenych prazskych kesi jsme nenasli dalsi, obdobne symptomatickou krabicku v Jilovem. Co na tom, ze byla zamerena o nejakych 25 metru vedle. Co na tom, ze byla ulozena tak, ze neprezila ani 24 hodin a ze z ni zlodeji vycadili zeleneho Jeepa? Kdysi jsem se tu na foru rozciloval na podobne tema a ptal se “proc, proc, proc?”. Dostal jsem na frak, a proto uz to nikdy neudelam. Ze pry se nema kritizovat. Pouze s ruznou intenzitou chvalit. A navic, ze pry me tam nikdo nenutil chodit. Je na tom kus pravdy.

Ano, geocaching nejen v Cesku se meni. Vyviji se. Novym nickum je jen zlomek toho, co nam - starym a zapsklym morousum se snahou o preciznost. Jak nekde poznamenal Jarry - nechme mladi jeho kaderavost. Nebudme na sebe zli. Me se ten nocni vylet libil :wink:

No aspon vidis, jak to dopada, kdyz Die Hexenschussbrigade vsechno pochvali. Na tom je taky kus pravdy…

Dovolíte… jen odkaz na tuto “povedenou” keš. Jistě bude zajímat více lidí o čem je tady řeč…

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zůčastněným za obnovu a Dorcadionovi za krabičku s logbookem.

Chtěl bych se vám také omluvit za nepříjemný zážitek.

Z vašeho nočního co-DNF jsem se poučil a snad se to už nebude víckrát opakovat.

Co mě ale nejvíce překvapuje je, že krabička za 24 hodin zmizela ze svého úkrytu, před ukrytím jsem dvakrát procházel celý park a tohle místo se jevilo jako nejbezpečnější a nejhygyeničtější.

Díru jsem pak ještě zaházel listím a samotná cache byla zabalená v odpadkovém pytli.

Myslel jsem si, že skrýš dlouho vydrží před zloději a hledači budou také spokojení.

Když jsem na internetu našel High Noon, přišlo mi jako dobrý nápad, udělat cache, kde by se hledači potkávali, ostatně i v listingu High Noon se objevovaly návrhy na vytvoření půlnoční cache.

Zkus radši napsat omluvný mail majiteli Jeepa :frowning:

Ja bych ocenil tu omluvu… nejak to tady nebyva zvykem se alespon omluvit.