Před pár minutami jsem po ajsíkjů mohl gratulovat živé legendě českého geocachingu. Od 1. října 2002 náš milý kamarád pod heslem "jedna keška denně" (a občas malej luxík ) slovil dva tisíce a jednu pixličku.
Milan byl organizátorem prvního českého geoeventu a k tomu ukryl dalších svých vlastních 38 pokladů a osobně položil ještě většinu z více než padesátky skrýší pro Czech GeoCheck. Mnozí z nás používají jím a Toniczkem sepsané texty na mudlokarty. Přibližně v každé desáté kešce najdete logbook "vzor 2002/2003 Milancer". Dál už raději nebudu pokračovat, aby to nevyznělo jako nekrolog Velkého cachera Takže jen malé a tiché a s náležitou geoúctou: "Milane, blahopřeju a děkuju Prozřetelnosti za to, že se rozhodla praštit satelitem právě Tebe
Úžasné číslo Milane. Blahopřejeme k významné metě. Není co dodat, Dandra to ve své gratulaci popsal výstižně. Přidáme snad jen náši zkušenost. Cache s nickem Milancer jsou pro nás zárukou kvality. Díky.
Tak jsem z Dandrova proslovu pochopila, že vlastně můžeš za to, že se honím za krabičkama a že rodinka je bez svátečních nedělních obědů :D. Gratuluju k druhé tisícovce, díky za všechny Tvé keše a až budu dělat houbový guláš, tak se zase ozvu!
Gratuluji, je videt, ze jsi uz profi geocacher, co si geocaching pekne vychutnava. Preji ti krasna a dlouha geocacherska leta a mnoho hezkych pixlicek na jeste hezcich mistech.
P.S. tu cache #2000 jsi si umel pekne vybrat.
no jo, on to dandra vsechno sepise a my ostatni se budeme uz jen opakovat
milane, gratulujeme k druhemu litru. at se ti dari a kese te zavadeji jen na sama super mista.
Milane koukam, ze je to tady! Kolik jsi asi tak mohl nachodit (najezdit) km vis ?..:D:D. Kazdopadne Ti priji pohodu a hodne radostnych zazitku pri hledani dalsich kesek.
Zas jedna kulata cifra, ke ktere da prat, gratuluju! Na Vysehrad castle II, Ruin of Castle, Green Valley, Rocky Valley in Prague, Long Valley (dneska fungujici pod novymi nazvy) jsem se tesil uz zpoza more, vzpominam, jak jsi me predbehl na FTF na Vetrne fletne a na par dalsich prijemnych setkani u cache.
Nejlepsi zpusob, jak se pridat k oslave, bude najit [cache]GC11KHH[/cache]
Jo, jo… letí to. Pamatuju si na první český event před 4 lety, kdy v Česku bylo 120 keší, Milan měl nějakých 40 nalezených a říkali jsme si, sakra, tolik… to se snad ani nedá. Časy se mění ale Milan je naštěstí stále stejný a v pohodě. Ještě jednou vše nejlepší a hurá do třetí tisícovky!
Milane, taky moc gratuluji a nevím co napsat více, mnoho podstatného už padlo výše. Vlastně zejména při luštění Zápisníku geocachera jsem nejlépe pochopil, co vše jsi už "prožil" od raných počátků českého GC. Tak ať se ti pohodově hledá i v dnešní době, kdy se GC stává masovější.