Veeelké geoblahopřání od celého týmu letí směrem Malvazinky - Milan překročil 400 ulovených pokladů!
M+P+A+E
Veeelké geoblahopřání od celého týmu letí směrem Malvazinky - Milan překročil 400 ulovených pokladů!
M+P+A+E
Podle logu vidim, ze prvni nebo ctyrsta, clovek nema nikdy nic zadarmo:-). Pekny vykon, blahopreju.
congrat!
Pane jo, to snad neni mozne. to se mi nikdy nepovede. Jen tise zavidim. Gratuluju!
Ale co by ne, ja napr. mam prumerne 50 gc/1 rok (ted 70) takze za par let…
Jinak Milancerovi poklona a pukrle :o)
Blahopreju a diky za spoustu peknych cachi, jako naposledy Kostalov!
Super, ať se daří a ať tě brzy přestanou svědit kousance z kladenských džunglokeší. ![]()
Dik moc vsem
V Praze jeste nemam “Blaznivyho dendrologa” ale toho si udelam z pavilonu 22 :))
super, Milane, gratulujem :)))