Milancer 400

Veeelké geoblahopřání od celého týmu letí směrem Malvazinky - Milan překročil 400 ulovených pokladů!

M+P+A+E

Podle logu vidim, ze prvni nebo ctyrsta, clovek nema nikdy nic zadarmo:-). Pekny vykon, blahopreju.

congrat!

Pane jo, to snad neni mozne. to se mi nikdy nepovede. Jen tise zavidim. Gratuluju!

Ale co by ne, ja napr. mam prumerne 50 gc/1 rok (ted 70) takze za par let…

Jinak Milancerovi poklona a pukrle :o)

Blahopreju a diky za spoustu peknych cachi, jako naposledy Kostalov!

Super, ať se daří a ať tě brzy přestanou svědit kousance z kladenských džunglokeší. :slight_smile:

Dik moc vsem :slight_smile: V Praze jeste nemam “Blaznivyho dendrologa” ale toho si udelam z pavilonu 22 :))

super, Milane, gratulujem :)))