Tak tedy upřímně blahopřeju, taky jste to vzali hopem, jen tak dál. Ať se daří!!!
Blahopřeju sósedom z Olomóca k excelentnímu výkonu. Ať vám to jde dál stejně dobře jak doposud. Těším se na další geoeventní setkání.
Tristovka je pekne kulatoucke cislo.Moc gratuluji !!
Pěkně to nárůstá... velká gratulace [W] letí na Hanou, ať se daří a číslo roste [:D]!
Ivo a tým