Mince 100 finds geo

Dneska jsem si objednal tuto minci jako odměnu za mých 100 nalezených, slyšel jsem však, že tento geocoin bychom měli od někoho dostat spíše, než si ho kupovat osobně. Kde je pravda?

To by bylo moc pekne, ale tak to asi nepujde:)

Nemyslím že to někde fasujem, spíše od nějakeho geokolegy;)

Jasny, no to leda ze by jsi mel nejakeho blizkeho geokamarada se kterym by jste se domluvili ze se obdarujete. Jinak o nicem takovem nevim. Gratuluju k prvni stovce.:wink:

Jj děkuji:), timto je vse vyreseno.

To by bylo moc hezký, ale takovej kolegů bude hodně poskromnu :). Takže každej si asi radost bude muset udělat sám a pěkně si je koupit. Ja už mám 100 a 250 nalezených a 10 zasazených :p.

tak to ja se zatim drzim u země;)

Jak říkáš :slight_smile:

Zkus se zeptat rubicka jestli tě nechce obdarovat :smiley:

Hihihi… Nic nebude:D!

To je fakt nenápadný pokus…:wink:

Asi bych v tom pripade nechtel byt nejblizsi geokolega treba takoveho PaBy :smiley:

No nechapej mě špatně strýčku, ale co ja si pak počnu s dvěma mincema:D.