Ministři EU se dohodli na financování Galilea

Že by konečně nějaký posun ??
http://www.novinky.cz/zahranicni/ministri-eu-se-dohodli-na-financovani-galilea_127534_le9fg.html

Doufám, že naše garminy a další značky si budou s Galileem rozumět.

ono za 15 let budeme uz stejne mit uplne jiny stroje :smiley:

jojo, konečně nějaký posun :slight_smile: a jak píše Dain, za 15 let budeme po lese běhat s brýlema ve kterých bude velká směrová šipka, analýza terénu, prostupnost, klesání, on-line satelitní snímky… :slight_smile:

ještě bychom se mohli s těma brejlema připojit na gc.com, rovnou zalogovat nález, a už by člověku nic nechybělo :smiley:

Co blaznite, kam by jste chodili do lesa? Pro kesku si dojdete ve virtualni realite. Doma sednete do kresla, nasadite helmu, rukavice.. :smiley:

no to by me zajimalo, jak se budou simulovat takove ty mestske, nahnede, "vonave" veci [;)]

smazan doubleprispevek :wink:

jestli jeste nejaky lesy vubec budou…:expressionless: