Minja 100

Gratuluji k prvni stovce a preju hodne zabavy pri hledani stovek dalsich. Jak jsem cetl v logu Pribyslav view - bonus cache, tak jsi to i rovnou radne oslavil :slight_smile:

Gratulujeme, at se ti dari i nadale. Hodne dalsich stovek.

[quote]

Děkuji všem gratulantům… Stovka je super a jsem rád, že jsem ji udělal letos. Nejlepším dárkem pro mě je adopce Bretschnaiderova ucha a do příštího roku mám připravený Usta pravdy a Zlatý voči - všechny tři v této oblasti a se stejnou tématikou - nádherné dílo vytesané do skal u místích lomů. Těšte se…Zdraví Minja & team

Gratulujeme k pokoření magické stovky. Jen tak dál. Hodně pěkných zážitků při hledání dalších keší.

Též gratulume kolegovi z klubu CWG. Stovka je jen jedna. A díky z PFku - lyžování máme také rádi.

Skvela prvni meta ! Jen tak dal a at je porad dobry signal !!