Gratuluji k prvni stovce a preju hodne zabavy pri hledani stovek dalsich. Jak jsem cetl v logu Pribyslav view - bonus cache, tak jsi to i rovnou radne oslavil ![]()
Gratulujeme, at se ti dari i nadale. Hodne dalsich stovek.
[quote]
Děkuji všem gratulantům… Stovka je super a jsem rád, že jsem ji udělal letos. Nejlepším dárkem pro mě je adopce Bretschnaiderova ucha a do příštího roku mám připravený Usta pravdy a Zlatý voči - všechny tři v této oblasti a se stejnou tématikou - nádherné dílo vytesané do skal u místích lomů. Těšte se…Zdraví Minja & team
Gratulujeme k pokoření magické stovky. Jen tak dál. Hodně pěkných zážitků při hledání dalších keší.
Též gratulume kolegovi z klubu CWG. Stovka je jen jedna. A díky z PFku - lyžování máme také rádi.
Skvela prvni meta ! Jen tak dal a at je porad dobry signal !!