Gratuluji Minjovi a přeji hodně geosvětla v další stovce [:D]. Chlape nějak jsi mě utekl...
Jarda315
Gratuluji Minjovi a přeji hodně geosvětla v další stovce [:D]. Chlape nějak jsi mě utekl...
Jarda315
Jarda 315 se asi nemohl dočkat s gratulací, ale já to chápu. Tak hezkému klukovi…Podle GC.com máš 193 kešek a já ti tedy přeji do další stodevadesáttrojky neutuchající elán a zápal pro věc. Všechny pozdravuj a ahoj.
No já jsem sice na holky, ale myslím že po víkendu je to jasné [:D].
Jo Pitris, jak noha??
Snad posledního května mi sundají sádru a pak se začnu učit chodit.
Tak taky gratuluju i za nas kolektiv zdar-losenice-nove mesto ![]()
Gratulujeme, hodne dalsich kesek a spoustu peknych zazitku.
Přátelé a kamarádi..Jde to rychleji, než jsem doufal… [:P] Minja všem gratulantům moooc děkuje a doufám, že to brzy společně oslavíme [B]
Gratulace i od Goblinů… Druhá stovka…Chlape…Neni to taky za lahvinku?
Ať se daří…