Ahoj chci se zeptat da se s touto gps hrát i geocaching je tam jakysi mod pro pěší tak jestli to má někdo vyzkoušené
Díky
Čenda
Ahoj chci se zeptat da se s touto gps hrát i geocaching je tam jakysi mod pro pěší tak jestli to má někdo vyzkoušené
Díky
Čenda
Jelikoz je to ciste autonavigace tak se obavam ze to pujde dost tezko, ikdyz je pravda ze me se par kesi povedlo odlovit ze zacatku pouze s IGO mapama..coz je taky v podstate autonavigace. Co se tyce modu pro pesi..netusim, nemyslim si ze to bude mit.
Geocaching se s MIO 710 da provozavat uplne bez problemu i kdyz jsou potreba nejake male SW upravy (ja a Jarda315 jsme toho zivym dukazem [:D] ). Tech se ale nemusis vubec bat, jsou to upravy spis kosmeticke, navic Ti tyto upravy umozni provozovat MIO temer jako PDA. Pravda je, z s puvodnim SW vybavenim se ani v modu pro pesi moc nechytnes.
Zdravím tímto i Charliho.
Jasně že to funguje, a neobávám se říc že je to univerzální navigace. Ano - není to na lezení po skálách, ani do deště, ale funguje skvěle, a jinou bych už neměnil. Jak již jednou Charlie říkal (né zde) je to prostě "kombajn" na cache [:D]. Jako originální provedení s tím toho moc neodlovíš, ale koukni na
Drobečkovo forum a tam se dozvíš více - http://drobecek.net/forum/
Mam ted nove c510+ a nevim jak tam dostat POIs z www.poi.cz (treba kese nebo hrady a zamky…)??? … iGO poi explorer mi to porad uklada do niceho jinyho nez .db
To ClovisCZ: Jak jsem psal o příspěvek víše - koukni na - Drobečkovo forum a tam se dozvíš více - http://drobecek.net/forum/
Pokud mam povedomost, tak iGO POI explorer neumi databazi vytvorit, ale jen upravit (jestli se pletu, tak me urcite nekdo opravi). Takze si stahni z MIO soubor iGO.db, otevri v iGO exploreru, importuj do ni POI ze souboru (nejspis *.ov2) a databazi uloz - iGO explorer to umi synchronizovat primo, ale ja bych puvodni databazi radsi nejdriv zalohoval.
Ano je to tak, sám si takto aktualizuji POI keše.
Huraaa .-) uz mi to funguje ![]()
Tak uz jsem ho i odemkl pres reset, docasne... taky vam nejde Mio Transfer full pri odemcenem Miu?
Dalsi dotaz bych mel jestli nemate nekdo nejaky PDF prohlizec, kdyztak hodte link nebo aspon nazev prosim .-)
Pokud mas odemceno (coz asi podle popisu nemas - jen ses dostal do Windowsu) pak musis MioTransfer spoustet i v MIO. Ale nesrovnatelne lepsi reseni je plugin WinCE do TotalCommanderu. Pak muzes s celym MIO pracovat jako s adresarem v TotalCommanderu a provadet veskere operace se soubory (coz MioTransfer neumoznuje). Jen musis v MIO spustit ActiveSync (a taky ho nainstalovat do PC). PDF reader nekde mam, ale nevim kde. Najdu ho a poslu Ti ho. Podminkou ale je skutecne odemknuti MIO (muzu s cistym svedomim doporucit).
Diky za rady. O vikendu si s tim jeste zkusim pohrat a odemknu to uplne. Za PDF reader bych byl vdecny. Chci si listingy kesi ukladat v PDF a nahravat do mia abych s sebou nemusel vlacet stohy papiru ![]()
Tak si pripadam jako blbec, ale ten pdf reader nemuzu najit. Nicmene reader muzes stahnout primo ze stranek Adobe - hledej reader pro WinCE a procesory ARM. Je dost velky (asi 12MB a ja jsem nekde mel alternativni, vyrazne mensi). Ja osobne listingy ukladam v HTML primo ze Skrysotlace a v MIO uzivam MobiPocketReader. Je docela maly a mam do nej vic nez 1 600 e-books, takze ted uz MIO mam trvale v kapse a jak nekde chvili musim cekat tak ctu [;)] .
Jj, taky to řeším jako Charlie.. Ve skrýšotlači udělám seznam keší, který pak uložím jako HTML, akorát že to ještě edituji v NVU a nechám v seznamu keší jen údaje jen název, kod, souřadnice, a v mobipocketu to převedu do e-book, a je to pohoda.
Nedělám víc jak cca 30-40 keší do ebooku, protože se to pak dlouho otevírá a zavírá. Když někam jedu, beru si jen keše které potřebuji. To samé při dohledávání GPS Tunerem - čím více keší, tím delší načítání, i když zde to není až tak hrozné (70-80 keší). Na multiny jsem používal ještě PTAB (excel na počítání vzorců), ale už skončil shareware, takže používám SpreadCE, ale při ukládání dat je strašně pomalej.
Diky moc za pomoc
Mio jsem bez problemu odemkl. Zatim jsem nainstaloval total commandera a mobi pocket reader. Skrysotlac mi nejak nesedl, ale jinym muze vyhovovat, nerikam, ale s PM mi to prijde zbytecny - radsi budu ukladat listingy v PDF a pak prohlizet pres ten Pocket Reader. Jeste chci zitra v terenu otestovat GPS tuner…
My hosi co nemame PM se docela dobre se Skrysotlaci obejdeme. Jeste jsi ale zapomel na OziExplorer i kdyz pro nej je (apson zatim [;)] ) problem s mapami. Tak bohaty lov!
Zdravim,mam na vas prosbu mam garmina a nikde nemuzu najit nejaky zpusob jak se dostat do systemu abych mohl jit do WinCE,jestli tedy vubec je nejaky patch na odblokovani,vsem dekuji. Ivoš