Dnešní pátek 13. oslavili mirap svou první nalezenou stovečku na nanutandovce:-) tímto gratuluji a přeji jemu i jeho mladšímu spoluhledači mnooho dalších geoúspěchů..a v té druhé stovečce taky nějaké to FTF;)
Dnešní pátek 13. oslavili mirap svou první nalezenou stovečku na nanutandovce:-) tímto gratuluji a přeji jemu i jeho mladšímu spoluhledači mnooho dalších geoúspěchů..a v té druhé stovečce taky nějaké to FTF;)