Ahoj,
zajímalo by mě,kde se "žďárští" kamarádi nacházíte. Já se vyskytuji na Třech Studních. ![]()
PS:s kolem na většině ždárska
Ahoj,
zajímalo by mě,kde se "žďárští" kamarádi nacházíte. Já se vyskytuji na Třech Studních. ![]()
PS:s kolem na většině ždárska
No skoro všude:)![]()
Nevím teď jestli někdo je přímo ze Třech Studní myslím, že ne.
Ale ze ZR sou kešeři, z NMnM a hlavně z vesnic na západ od ZR:).
Např. Velká losenice.. Tam jich najdeš:D:D:):)![]()
Zkoukl bych na zdejší mapu a máš v tom jasno i bez ptaní ![]()
Adriane to je tím, že je ta Losenice prostě "Vyjímečná" :D:D:D:D:D:D.
P.S. a nejlepší je, že jsme všichni do VL přistěhovalí, žádní rodilí :-))))
Já to pořád říkám, že VL už je část ZR :):):).
A Vepřová spadá pod Losenici ,aspoň poštovně.
Asi tu budu za blbce,ale kde se nachází Velká Losenice přesně?
což takhle www.mapy.cz a najít velká Losenice - je jen jedna, nemůžeš se netrefit :-))))))))
No,jo jsem línej na prohlížeči v mobilu