Místa výskytu

Ahoj,
zajímalo by mě,kde se "žďárští" kamarádi nacházíte. Já se vyskytuji na Třech Studních. :wink:

PS:s kolem na většině ždárska

No skoro všude:):slight_smile:
Nevím teď jestli někdo je přímo ze Třech Studní myslím, že ne.
Ale ze ZR sou kešeři, z NMnM a hlavně z vesnic na západ od ZR:).

Např. Velká losenice.. Tam jich najdeš:D:D:):):slight_smile:

Zkoukl bych na zdejší mapu a máš v tom jasno i bez ptaní :slight_smile:

Adriane to je tím, že je ta Losenice prostě "Vyjímečná" :D:D:D:D:D:D.

P.S. a nejlepší je, že jsme všichni do VL přistěhovalí, žádní rodilí :-))))

Já to pořád říkám, že VL už je část ZR :):):).

A Vepřová spadá pod Losenici ,aspoň poštovně.

Asi tu budu za blbce,ale kde se nachází Velká Losenice přesně?

což takhle www.mapy.cz a najít velká Losenice - je jen jedna, nemůžeš se netrefit :-))))))))

No,jo jsem línej na prohlížeči v mobilu