Moharela se za ty body skoro stydí, a tak musím na něj prásknout, že už našel více než 500 krabiček. Jirko, gratuluju a přeju i nadále spoustu pohody [;)]
Gratulace k dosazene mete.
Jirka
Take se pripojuju ke gratulaci. Ad ti to dal slape jako do ted.
PS: Nemohu zapomenout na eventy pod taktovkou tveho tymu v kuchyni...uz se tesim na dalsi...[;)]
Velka gratulacia celemu teamu a nech vas to bavi aj nadalej [:)]Vdaka za skvele zazitky a plne brucha [H]
Take gratuluji. Jen tak dal, vys a jeste lepe [D] [:)] [D]
Moharela a spol. jsou super kaceri !! Moc jim gratuluji … a vzhuru do druheho pulitriku.
No vida, na eventu se opravdu nepochlubil. Tak gratuluji aspon touto formou a jen tak dale, staci jen zopakovat dosavadni hledaci vykon a litrik je tu [:)]. Tak at te to v celem tymu stale bavi.
Takové číslo si gratulaci zcela jistě zaslouží, takže gratuluji.
Boris
Moc gratuluju, škoda, že jsem to nevěděla v sobotu. Díky moc za Tvoje fakt lahůdkový kešky! Přeju všem členům Tvého týmu pohodu a radost při zdolávání dalších výzev.
Á škoda, mohl být jeden “veselý kalíšek” navíc [:)] Tak moc gratuluji, dík za tvé kešky a za bezvadný pokec na eventu - “za mlhou hustou tak, že by se dala krájet”
Tajemní jako ta ranní mlha!
Upřímná gratulace dodatečně a přeji vám štěstí a pohodu na dalších lovech! Oli[Y][^] [B][:D]