Ahoj,
pri vcerejsim kesovani jsem narazil na zajimave ohorele misto, mohlo jit o nejake hratky s pyrotechnikou nebo o uder blesku ? Co myslite vy ?
Diky za kazdy nazor
Pitr
Pokud chces videt jak vypadaji stromy po zasahu blesku - pak doporucuji multinu DC7. Posledni stage a finalni stage jsou u stromu ktere zazili jiz par zasahu blesku.
Ja bych to videl na nejaky cloveci vytvor, blesk asi ne…
Tohle fakt na úder blesku nevypadá. To by byla krapet jiná spoušť. Spíš teda nějaké ty hrátky s pyrotechnikou
O úder blesku nejde určitě blesk si vybírá ostrý,špičatý a nejvyšší hrany, aby měl cestu k zemi nejkratší. Tam by spíše uhodil do toho bývalého sloupu el. vedení.
Vypadá to jako by si tam někdo hrál s dýmovnicemi nebo něčím podobným. Ten “smrad jako v pekle” by tomu nasvědčoval.
Je to na 100% pyrotechnika, presneji dymovnice
sem tam s nima neco delame na vystoupenich a na zemi to vypada vzdy velmi podobne ![]()