[quote] Saman: vybavenie by malo byt na mokru i suchu cestu.
[/quote]
OK, beru jen foťák, tužku a razítko. Jo a GPS, kdybych náhodou zabloudil...[:D]
[quote] Saman: vybavenie by malo byt na mokru i suchu cestu.
[/quote]
OK, beru jen foťák, tužku a razítko. Jo a GPS, kdybych náhodou zabloudil...[:D]