Mokra parta řádí v Praze :) streda 21.3.07 o 17.30

[quote] Saman: vybavenie by malo byt na mokru i suchu cestu.

[/quote]

OK, beru jen foťák, tužku a razítko. Jo a GPS, kdybych náhodou zabloudil...[:D]