MT-Jonea 100 000 Found It

Spíš mega Team, ne?

magorteam

Ted jsem zazil velke prekvapeni. Byl jsem na dovolene a na webu jsem videl tento nick zalogovany par dnu prede mnou na jedne kesce. Tak jsem byl zvedavy co je v logbooku. No a mel tam sve razitko, takze prekvapeni. Zde zrovna poctivy log (mozna proto, ze CWG by se v ty machii ztratilo a nebylo by vubec videt).

To nic neznamena. Na Maze v Zeltwegu jeho razitko dorazilo do logbooku uz v patek, zatimco on osobne dorazil az v sobotu. Asi se v magorteamu blbe domluvili kdo to tam bouchne...

To nic neznamena. Na Maze v Zeltwegu jeho razitko dorazilo do logbooku uz v patek, zatimco on osobne dorazil az v sobotu. Asi se v magorteamu blbe domluvili kdo to tam bouchne...

To vis, nez se domluvi vic nez dva lidi, chvili to zabere a muze taky klidne vzniknout komunikacni sum ;)

Můžu vědět proč mu tady všichni děláte takovou reklamu ?

Myslíš že je lepší o jeho podvodech mlčet a dělat že se nic neděje?

To nic neznamena. Na Maze v Zeltwegu jeho razitko dorazilo do logbooku uz v patek, zatimco on osobne dorazil az v sobotu. Asi se v magorteamu blbe domluvili kdo to tam bouchne...

A byl tam ten team zalogovany jen jednou? Celkem si dovedu predstavit situaci, ze tech razitek rozdal jeden nejmenovany clen teamu vic a kazdej kdo ho ma, ho tam prasknul :) 

A myslim, ze by se ten nick mel brat jako teamovy, jak sam o sobe tvrdi. Tim vlastne degraduje sam sebe, protoze se nejedna o uspechy jedince, ale teamu, kde je jen jeden z mnoha logovacu. A vsude by se mu to melo otlouhak o hlavu, ze to nejsou jeho statistiky, ale statistiky teamu. 

Myslíš že je lepší o jeho podvodech mlčet a dělat že se nic neděje?

Jak známo, i záporná reklama je reklama. Jeho už nic/nikdo nepředělá a myslím, že když to tu čte, tak se směje až se za břicho popadá.

Nevím jestli se popadá smíchy za břicho. Podle jeho dřívějších reakcí jinde a vyhrožování policií, bych řekl, že tomu úplně tak jak píšeš nebude.

Tak mu to přejte. Někdo utrácí peníze za holky, jiný za vdolky, další za drahá auta, on si kupuje slávu na našem písečku GC.

Přejte mu, že se dostal mezi těch pár vyvolených, co mají 100 tisíc. Stejně se ještě nedostal do první desítky... Jak to nalovil(i) už se (bohužel) nikdo neptá...

Opravdu by mě zajímalo, jak dotyční dokázali nalovit třeba 27 tisíc keší ročně, tj. průměrně 73 keší za den. Joneových 96 keší denně už je opravdu výkon hodný supermana :-).

Osobně děkuji, nechci. I kdybych měl rentu milion ročně a mohl si dělat co chci, stejně bych nechtěl lovit kešky tak, jako tito "špičkoví" a oslavovaní kačeři...

Tak mu to přejte. Někdo utrácí peníze za holky, jiný za vdolky, další za drahá auta, on si kupuje slávu na našem písečku GC.

Přejte mu, že se dostal mezi těch pár vyvolených, co mají 100 tisíc. Stejně se ještě nedostal do první desítky... Jak to nalovil(i) už se (bohužel) nikdo neptá...

Opravdu by mě zajímalo, jak dotyční dokázali nalovit třeba 27 tisíc keší ročně, tj. průměrně 73 keší za den. Joneových 96 keší denně už je opravdu výkon hodný supermana :-).

Osobně děkuji, nechci. I kdybych měl rentu milion ročně a mohl si dělat co chci, stejně bych nechtěl lovit kešky tak, jako tito "špičkoví" a oslavovaní kačeři...

Tva uhaha je chybna. Neexistuje on, ale pouze ONI. Je to teamovy nick, tak k tomu nikcu tak pristupuj. Nejedna se uspechy jedince!

Nevím jestli se popadá smíchy za břicho. Podle jeho dřívějších reakcí jinde a vyhrožování policií, bych řekl, že tomu úplně tak jak píšeš nebude.

Když už jsme u té policie...jak vůbec dopadl se stížnosti na ministerstvu zahraničí za tu jeho šaškárnu v Tunisku? Tenkrát mě to docela pobavilo.

Jo jo. Dostat se na sedm číslic bude jiná fušk. 

To se zníčí víc klávesnic než doteď :-)

Klávesnice? Na co? Logovací automaty se používají už roky ....   :wacko:

Aneb: "Děkuji za keš, odloveno, polojasno, 26°C" nebo jak to bylo ....   ;)

ono niekde medzi Los Angeles, Las Vegas a Seattlom nieje problem udrzat dlhu dobu tych 100 na den. Skuste si pozriet mapu. Ak sa tam niekto nudi a bavi ho to tak aj tych 27tis. rocne je realnych

Máš pravdu, ale Jonea dal ne 27 000 za rok, ale tuším přes 30 000 za měsíc, než mu některé byly smazány. 

tak 30K za mesiac je dost nerealne. Jedine, ze by nemusel spat, sr*t, zrat, tankovat :-)

V 7/2016 - 21503 keší, tj. 693 keší / den  :rolleyes:

georabbits - neposunul si desatinnu ciarku?

Neposunul, je to totiž za měsíc, ne za rok. 21503 : 31.  ;)

georabbits - neposunul si desatinnu ciarku?

https://www.geocaching.com/p/default.aspx?guid=746fa799-4d3f-4826-8110-ee62141fd2dc

V Přehledy a grafy / rok 2016