Gratulace :P
JJ není nad dělení týmu, to je velmi mocný nástroj pro odlov... no nic jdu si poslechout tu o červený karkulce....
Úžasný! Super! Boží! ...ale dost už ironie. K čemu je to virtuální číslo vlastně dobré? Snad ho fanklub pořádně poplácal po zádech, když už z toho nic jiného nemá. Chudák jeden poctivý... :D
Joneu je třeba spíš politovat. Zaplatí si zájezd do Ameriky a místo přírodních krás nevidí nic jeného než svodidla, svodidla, svodidla :D .
A komu tím prospěje(te)?? Dobře mu tak!
On uz nema banana od GS? Jak se z toho vylhal?
Nejhorsi je, ze opravdu existuji kaceri, kteri mu to zerou. Ale nejvetsim svym fandou bude urcite on sam.
200 000 FI tipuji do roka. A take ze on a Chuck Norris odlovi vsechny kesky na zemekouli.
Myslím podle smajlíku, že SikoCZ tu gratulaci myslí sarkasticky. Nicméně konečně mají šesticiferné číslo, co práce a fixlování to dalo. :) A nejvíc jim přeju, ať je to nutkání neopustí. Po dalších letech stejné fušky budou mít 200 000, furt šest číslic a vlastně žádná velká změna. ;)
Po dalších letech stejné fušky budou mít 200 000, furt šest číslic a vlastně žádná velká změna. ;)
Jo jo. Dostat se na sedm číslic bude jiná fušk.
To se zníčí víc klávesnic než doteď :-)
Má nějakej renonc ve svojí statistice?
https://www.geocaching.com/p/default.aspx?guid=746fa799-4d3f-4826-8110-ee62141fd2dc
Podle GC má odloveno 100 482 cachí.
Podle GGstatu 100 495 cachí.
Ten MT Jonea je kdo?
Tak 100000 found it logů mít může, to ano ...
Ten MT Jonea je kdo?
Chlapec, ktery je ochoten za Geocaching polozit i zivot! Neskutecny lovec a profesional! :D
Ted jsem zazil velke prekvapeni. Byl jsem na dovolene a na webu jsem videl tento nick zalogovany par dnu prede mnou na jedne kesce. Tak jsem byl zvedavy co je v logbooku. No a mel tam sve razitko, takze prekvapeni. Zde zrovna poctivy log (mozna proto, ze CWG by se v ty machii ztratilo a nebylo by vubec videt).
Jo jo. Dostat se na sedm číslic bude jiná fušk.
To se zníčí víc klávesnic než doteď :-)
Nebude, zdvoj/ztrojnásobí tým a je to doma....
Nebude, zdvoj/ztrojnásobí tým a je to doma....
To už nekde priznal, ze za nej hleda skupinka lidi? Me to vzdy prislo, ze vsude vystupuje jako jedinec, co sam trha rekordy.
Pokud je jich na to vic, pak bych pochopil tyto hodnoty z jeho profilu:
Nejvíce nálezů během dne: 1488 dne 24.07.2016; 1439 dne 18.07.2016; 1417 dne 21.07.2016
...jinak prece nikdo nazaloguje kesku za 1 minutu a to v tomto tempu po celych 24h. :)
No ja uz byl i na kesce, kde na netu byl jako nalezce prede mnou a v lb nic.
U Joney se kloubí podvody, kdy v logbooku není vůbec zapsaný s lidmi, kteří jeho nick zapisují do logbooku , aniž by on u keše byl. Bohužel je okolo něj okruh lidí, kteří ho obdivují a žerou mu ty jeho pohádky. A Jonea není sám. Jeho způsob logování zdatně napodobuje třeba takový Daniel Kotmel.
Kdo trochu zná historii, ten ví…a má svůj názor. Kdo hraje pro radost, pozdvihne obočí a nenechá si kazit hru.
Ale pro nováčky je určitě dobře připomínat.
To už nekde priznal, ze za nej hleda skupinka lidi?
Vždyť to má i v nicku. MT = Moravia Team.
Vždyť to má i v nicku. MT = Moravia Team.
Morava s tím nemá nic společného!!!
Taky myslím, že to M nemá nic společnýho s Moravou. :D