Multi pro cyklokačery

Chtěl bych založit multi pro kačery co rádi jezdí přes léto na kole.Multi by měla tak 25-30km po České Kanadě a cesta by vedla místy kde jsou významné objekty a také tradiční keše.Myslíte že taková multi může mít v létě uspěch???Jinak finálová krabička by byla neobvikle velkého rozměru.

Několik takových cyklomultin už existuje, takže pokud bude trasa a prevedení zajímavé, nepovede přes cyklistům zakázanou oblast atd., tak není důvod, proč by neměla mít úspěch :slight_smile:

kousek od míst kam jezdím na chalupu jo už aby tam byla a v létě se ti tom bude jen logi hemžit.Založit založit založit :smiley:

jen ji tam praskni. jediny duvod, proc tam takovahle kes jeste neni je ten, ze jsme se k tomu zatim nedostali :smiley: na ceskou kanadu se cyklomultina hodi.

Tady mas jednu pro inspiraci [cache]GCPC3J[/cache] tak mrkni do logu co tam kdo pise.Hlave to udelej presne a jasne protoze preci jen jezdit 30km a pak vyhoret treba na posledni stage kvuli nepresnostem nejni urcite nic prijemneho.

proč alespoň člověk má příležitost to jed znova :smiley:

Ano ma to cenu zalozit a klidne muze byt i delsi. Podivej se na cache:
"Zanikle vesnice" GCYJA2 a "BIKE - LVA" GCQNEH . Jen to chce udelat tak aby motoriste museli kousek jit aby ziskali indicie. Chci se tam na jare podivat, tak zakladej, alespon budu mit o duvod navic proc jet na kole.
Spojeni cyklistiky a geocachingu je primo idealni kombinace pro pohyb v prirode.

mam rad matematiku i kolo, ale nemam rad kdyz se to s tim spojenim prezene, takoveto vzorecky pro pocitani venku na kole nejsou zrovna optimalni, dle meho nazoru, takoveto vzorecky, kdyz uz, tak na domaci pripravu, ale v terenu jen neco jednoducheho, s cim se nemusi moc zdrzovat , aby taky zbyl cas na tu jizdu a kochani se okolim

Taky nemám rád složité počítání takže chci aby se to počítalo jednoduše.Česká Kanda je velká a je tu plno hezkých cest a míst takže možná to odnesou i dvě multiny.ořeci jen spojit to do jedné by to dalo asi 50km a to se těžko bude jezdit třeba s dětma.

Nevím, co je na první stage GCPC3J nepřesného. Když člověk neví co je rámeček okolo obrázku (obrázek nemusí být jen fotografie), tak ať se projede.:smiley: I když jsou výpočty náročnější, nic nebrání kochání se okolím. Není nutno celou trasu ujet za 1 hodinu:D:D

Tak mapa trasy po které multi povede je hotová.Vede přes Trojmezí(Rakousko,Čechy,Morava),okolo keramické dílny,přes renezanční město Slavonice,muzeum pohraničního opěvnění,osadu Pfaffenschlag,poté následuje skupinka rybníků a na konci hrad Landštejn.mapa:http://picasaweb.google.cz/meeda86/MapaMultikese?authkey=Gv1sRgCL2Kqte59Ma6Qg#5307888496628299826

[color=blue][/color]Tak mapa trasy po které multi povede je hotová.Vede přes Trojmezí(Rakousko,Čechy,Morava),okolo keramické dílny,přes renezanční město Slavonice,muzeum pohraničního opěvnění,osadu Pfaffenschlag,poté následuje skupinka rybníků a na konci hrad Landštejn.
http://picasaweb.google.cz/meeda86/MapaMultikese?authkey=Gv1sRgCL2Kqte59Ma6Qg#5307888496628299826

To je škoda, že jsi tu multinu neudělal v létě, mohli jsme mít o bodík navíc :D:D:D.