Chtel bych vas pozadat jestli se tady nekdo najde,kdo ma stazene vsechny cache.Zda-li by mi to mohl poslat na [email protected] Abych pravdu rekl,tak se mi to vsechno nechce stahovat pres skrysotlace.Predem vam vsem dekuji
Všechny cache lze stáhnout tady: http://www.geocaching.cz/Cachemapa.aspx
Loptíku, podle toho, co od toho chceš. Jestli máš na mysli všechny kešky v ČR (což snad ani nemá význam), bude toho tolik, že Ti ani skrýšotlač nepomůže. Dám Ti dobrou radu, abych Ti ukrátil čas - po všemožných pokusech jak na to se nakonec rád vrátíš ke skrýšotlači. Existuje ještě jedna možnost - zaplatit si PM (Premium Membership) a tam si můžeš nastavit různá kriteria, podle kterých ti budou zasílány soubory s keškami. Tak se dá poskládat pro každý den celá ČR. Ale jak říkám - nebudeš vědět, co s tím.