MyKeš team opět boduje! Tentokrát to mají za 400.

Řeknu Vám, že se těžko doháníte....[;)]

Půl-litr to sice ještě není ale i tak si můžete udělat další pomyslný zářez do pažby (nebo do GPS)! Přeji mnoho dalších pohodových km a příjemnou zábavu.[:D]

 

Mno jo to se to nekomu hleda kdyz ma na kazdou 100 novou GPS :D

1. GPS to odnesla myslim v Anglii, MyKes hezky chytal satelity na strese zapujceneho voztidla, vozidlo rozjel a nasledne se GPS nepopasovala s koly projizdejiciho kamionu

2. GPS venoval tatinkovi - ta jedina vcas utekla

3. GPS zakoupil odmne a nasledne di zavaril mozek a displej natolik ze odmitala nabehnout a vykazovala tak znamky klinicke smrti :D

4. GPS - 14 dni stare 60 CSX - jenz mu vymenili za reklamovanou 60CS - stacil tak lehce tuknou displej a nyni ma na ochrannem sklicku malinkateho pavoucka velikosti prerostleho sekace :D

- a pak ze GPS je odolna :D V rukou MyKes teamu NIKOLIV!!!!!

Gratuluji a preji co nejmene novych GPS :D

Adam & Phalko 

Připojujeme s Klokankou ke gratulantum. Přejem, ať to bláznění za šipkou tebe i Eli pořád tak baví a třeba až pojedete někdy zase na FTF do Strakonic, tak dejte vědět.

No jasne moc pekny vykon !! Moc gratuluji a at to porad pekne slape !!

Super cislo! Vam to teda slape, gratulujem!.. :smiley:

Týjó, pěkně jste to rozjeli… Tak ať to frčí i nadále. Moc gratuluju! [Y]