Kdyby nekdo mel zajem, tak za mirny uplatek (ctete TB, GC, L&L krabice ci neco podobneho) prenecham Garmin Eagle Explorer - pomerne historicka GPS jedouci na 4 tuzky. Mam tu k ni i eng manual a muzu o ni rict, ze funguje.
Zbytek o ni si uz budete muset nastudovat na netu, moc jsem ji ani nezkoumal. Prisla mi omylem z USA a mam ji tu vylozene navic.
Vzhledem k jeji hodnote se mi ji ani nechce moc nekam posilat (postovny drazsi nez GPS), takze asi jenom Jirkov a okoli, alternativne ji muzu nechat u nasich kousek vedle Strakonic.
kontakt:
icq 689619
tel: 606608396
