Debaty tohoto typu prosím jinam.
Kazdy pracovni den jem na Ceskomoravske, takze rad v utery obe krabicky na Vysocanske vyzvednu s tim ze si jednu ponecham a druhou nekomu predam.
OK. POslal jsem kontakt na ICQ.
Je domluveno - v utery oba blistry vyzvedavam.