Náhradní díly Garmin

Pro mě by bylo nejlepší tu navigaci někomu poslat a pak se podělte. 

Díky. Domluvil jsem se s VasouM, že mu to vykuchám.

Díky. Domluvil jsem se s VasouM, že mu to vykuchám.

Díky Smrkovi.

"Transplantace" proběhla, Vista chodí.

Sháním buď nový přední rámeček nebo gumu na tlačítko na Oregon 300. Vím že někdo v okolí Pozořic tohle uměl celkem solidně opravit, akorát nemůžu najít kontakt. Nevzpomene si někdo?

www.warpsdesign.info

Sháním buď nový přední rámeček nebo gumu na tlačítko na Oregon 300. Vím že někdo v okolí Pozořic tohle uměl celkem solidně opravit, akorát nemůžu najít kontakt. Nevzpomene si někdo?

Tu opravu na urovni, jak ukazuji mikromovy fotky, zvladne bez problemu prumerne (ne)sikovny clovek. Me to stalo asi pul hodiny "prace" a 0 Kc. Tady je neco o oprave http://www.geocaching.cz/topic/29076-garmin-oregon-rozbit%C3%A9-hlavn%C3%AD-tla%C4%8D%C3%ADtko-nap%C3%A1jen%C3%AD/

(Nejak se to tu za posledni mesic vyskytuje dost casto.) 

Pecička, oběma díky.

Nedávno jsem z druhé ruky pořídil Oregon 300 a hned při prvním zapnutí se START tlačítko odporoučelo do Geodálavy,tak jsem chviličku hledal a myslím,že našel nejlevnější a nejrychlejší způsob opravy,který se dá zvládnout i někde ve městě :-) Tak se mrknite sem přátelé.PS : Kurvítka už mě fakt nebaví :-(

https://www.youtube.com/watch?v=D1HZhUw6Iss

Opravil jsem to skoro stejně, jen jsem použil tyčinku do tavící pistole. Ten čudlík je klasické kurvítko, v Garminu musí vědět, že se to ničí a i na nových modelech to dělají pořád stejně.

Opravil jsem to skoro stejně ... 

ta tyčinka funguje i v létě,když je hic a máš ji při přejezdu někam v autě? Nebo se rozteče ? No,každopádně já si z videa nevzal všechno,čudl jsem udělal z gumy co je na obyčejné tužce a přelepil klasickým flokem na pneu vč.lepidla na pneu a drží to parádně,jen je třeba to místo očistit a flok - záplatu upravit na ten otvor.Čudl jsem seřízl jako do roviny s GPS a je to hladké jak dětská prdýlka,řekl bych lepší,než od výrobce. Funguje,těsnost moc neřeším,protože mobil taky nebyl na dešti víc,než kouknout kde je sever :-)

Myslíš, že je uvnitř GPSky teplota vice jak 100 stupnu? Jeslti ano, pak ten spalicek tavneho lepidla bude ten posledni problem, ktery bude GPSku trapit.

Ahoj, nemáte někdo doma náhodou nefunkční Garmin Dakotu 20 s neporušeným vrchním dotykovým sklem?