Omlouvám se, ale taky jsem nic nenašel a tak bych si taky přihřál polívčičku. Já bych zase potřeboval tlačítka a sklíčko na 60 Cx.
Kdyby někdo tušil…
Děkujeme.
Něco z druhé strany - mám k dispozici několik tlačítek - "joysticků" použitých v řadě eTrex. Jedná se o poměrně často vadný díl a výměna není zas tak složitá. Cena 200 Kč + poštovné.
je rozbite sklicko krytu displeje a zarizeni "neslysi" satelity, cili je KO prijimaci cast. Jinak zarizeni zcela funguje, je mozne vyuzit na nahradni dily, napr. displej, plastova skrinka (krom plexiskla), joystick, zadni kryt a vubec vsechno asi krom motherboardu…
a naopak, pokud tomu nekdo hovi a rozchodi si to, tak budiz mu prano. Navrhovana cena 999 Kc.
ja shanim kryt na 60CSx nikde nic, jediny co sem nasel je to, ze to garmin krytuje sam, napis na [email protected] pro info, ale co sem se bavil primo s clovekem z garminu, tak jedina sance je jim to poslat a nechat si to prekrytovat/vymenit dil..
mám eTrexe Vistu HCx a potřeboval bych prosím zadní půlku krytu (i bez deklíku na baterky), kde mi nějak sešel stářím ten plochý kabel od slotu na kartu, a těsnicí gumu, kterou mi omylem vyhodila manželka v domění, že je to nějaká stará nepoužitelná lepicí páska, když jsem měl Vistu bez dozoru na stole rozkuchanou.
Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...
Ono to jde docela snadno rozdělat. Ta guma jde odstranit snadno, ale je pod ní ještě těsnicí páska (tu nahradím něčím jiným :-) ). Akorát pak se musí dávat pozor na ty pacičky právě u toho spodního dílu krytu, co to drží pohromadě (je to nacvakávací). Když se to oddělí moc sadisticky, tak rády praskají. Pak stačí něžně vysunout ten plochý kabel, ale bacha, v tom konektoru je taková pojistka.Kdyžtak bych to VasoviM kuchnul. :-)