Náhradní díly Garmin

Pečlivě jsem prošel celé fórum, ale prakticky nikde se nepíše o problémech s náhradními díly.

Vlastním Garmin eTrex Vista HCx a sháním plastové kryty displeje a samotného přístroje. eBay nic, Amazon nic, prostě nikde nic, ani GPS centrum neví.

Nemáte někdo tip?

Omlouvám se, ale taky jsem nic nenašel a tak bych si taky přihřál polívčičku. Já bych zase potřeboval tlačítka a sklíčko na 60 Cx.
Kdyby někdo tušil…
Děkujeme.

Tož já bych si také přihřál polívčičku, sháním gumovou krytku USB na OREGON 300, někam se mne mrška zatoulala… :stuck_out_tongue:

To jako ani PICODAS jako výhradní zastoupení pro ČR?Nemám žádnou zkušenost jen mě to udivuje.Proto reaguju.

Ptal jsem se v http://gps.sectron.cz/ v Ostravě na některé díly pro 60 a loni vycházel celý nový obal kolem 500 ,-Kč .

Něco z druhé strany - mám k dispozici několik tlačítek - "joysticků" použitých v řadě eTrex. Jedná se o poměrně často vadný díl a výměna není zas tak složitá. Cena 200 Kč + poštovné.

ja mam vyuzitelny kus jednoho eTrexe Legenda

je rozbite sklicko krytu displeje a zarizeni "neslysi" satelity, cili je KO prijimaci cast. Jinak zarizeni zcela funguje, je mozne vyuzit na nahradni dily, napr. displej, plastova skrinka (krom plexiskla), joystick, zadni kryt a vubec vsechno asi krom motherboardu…

a naopak, pokud tomu nekdo hovi a rozchodi si to, tak budiz mu prano. Navrhovana cena 999 Kc.

Můžeš mi na mail poslat fotku? Zajímá mě, která je to barva a provedení, jestli by to odpovídalo…

ja shanim kryt na 60CSx nikde nic, jediny co sem nasel je to, ze to garmin krytuje sam, napis na [email protected] pro info, ale co sem se bavil primo s clovekem z garminu, tak jedina sance je jim to poslat a nechat si to prekrytovat/vymenit dil..

Když jsem to sháněl na Geko, prodali mi pod Nuselákem za pár babek takovou tu maketu GPSky do výlohy. A měl jsem hned přední i zadní kryt :slight_smile:

Zdravím, nevíte zda se dá sehnat gumový kryt na anténu (pokud to je vcelku, tak celé to těsnění) ? Potkan mi ho luxusně rozkousal :frowning:

Vážení přátelé,

mám eTrexe Vistu HCx a potřeboval bych prosím zadní půlku krytu (i bez deklíku na baterky), kde mi nějak sešel stářím ten plochý kabel od slotu na kartu, a těsnicí gumu, kterou mi omylem vyhodila manželka v domění, že je to nějaká stará nepoužitelná lepicí páska, když jsem měl Vistu bez dozoru na stole rozkuchanou.

Díky aspoň za radu.

Odkud jsi? Myslím, že mám doma tuhle navigaci s rozbitým displejem, takže ji nepoužívám.

Odkud jsi? Myslím, že mám doma tuhle navigaci s rozbitým displejem, takže ji nepoužívám.

Jsem s Brna. Ale kdyžtak bych to bral i třeba na dobírku. Jakou bys dal kdyžtak cenu?

Smrku, tu GPSku máš jinak funkční? Teda až na ten display. Já pro změnu sháním vnitřní elektroniku, která mi nekomunikuje přes USB s PC…

Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...

No, mě jde čistě o základní desku, takže by to neměl být problém :slight_smile:

Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...

Ono to jde docela snadno rozdělat. Ta guma jde odstranit snadno, ale je pod ní ještě těsnicí páska (tu nahradím něčím jiným :-) ). Akorát pak se musí dávat pozor na ty pacičky právě u toho spodního dílu krytu, co to drží pohromadě (je to nacvakávací). Když se to oddělí moc sadisticky, tak rády praskají. Pak stačí něžně vysunout ten plochý kabel, ale bacha, v tom konektoru je taková pojistka.Kdyžtak bych to VasoviM kuchnul. :-)

Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...

No, mě jde čistě o základní desku, takže by to neměl být problém :-)

Chlapi, domluvíme se teda nějak? ;-)

Nabízím ještě variantu, že bych se s VasouM mohl potkat. Mám rodiče ve Velké Bystřici, to je kousek, tak bych spojil příjemné s užitečným. ;-)

Pro mě by bylo nejlepší tu navigaci někomu poslat a pak se podělte.