Zdar, mám v plánu dnes odpoledne (18.3. cca 14:30) vyrazit na Stalkera dřív, než všechno bude zničeno horkým peřím. Pokud někdo máte plány podobné, ozvěte se mi via profil.
Ahoj. Přidej se k naší výpravě příští sobotu, snad nebude ještě pozdě. Bude nás cca 10 stalkerů.
[quote] galdra: Ahoj. Přidej se k naší výpravě příští sobotu, snad nebude ještě pozdě. Bude nás cca 10 stalkerů. [/quote]
Tuhle keš velmi doporučuji (hlavně cacherům, kteří znají knižní předlohu) odlovit pokud možno samostatně. Teprve pak vás totiž přímo přepadne ta pravá atmosféra příběhu. V deseti lidech - to bude pak skoro o ničem...
Souhlas naprosto s Mionem. Neni to keska ani teren pro 10 cacheru. Dal jsem ji 26.12. pripraven ev. zavolat priteli na telefonu a byla to bomba. Zpetne vim, ze si to clovek vychutna Dal jsem si ji se Sun-Manem a pekne jsme si ji uzili. Spuzva
Nikdo se neozval včas, tak jsem Tě, Mione, nechtěně poslechl. Udělal jsem si takovou romantickou pohodovou předpracovní procházku sám se sebou [;)]